קטיה לוויצקי הושעתה מהמשחק מול אשדוד

שחקנית אלקטרה רמה"ש, הושעתה מהמשחק הראשון בגמר הפלייאוף אחרי שנכשלה בבדיקת סמים. נגד השחקנית יוגש עד מחר כתב אישום. עדיין לא ברור אם היא תוכל להשתתף במשחקים הבאים בסידרה

יום חמישי 25 מרץ 2010
שלמה חסיד

שחקנית א.ס. אלקטרה רמת-השרון, קטיה לוויצקי, עברה לפני הצהריים הליך של שימוע בפני וועדת השימוע בהרכב היועצים המשפטיים של איגוד הכדורסל, עוה'ד שוקי קרמר ורונן ווינברג. 

בעקבות השימוע הוחלט להשעות את השחקנית ממשחק קבוצתה הערב (חמישי) מול מכבי אשדוד, במשחק הראשון בגמר סל לנשים. הטיפול בסוגיית השחקנית, יועבר לדיון בבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל.

היועץ המשפטי לאיגוד הכדורסל, נענה לבקשת השחקנית ויקיים את הדיון המשמעתי מוקדם ככל האפשר. בדיון המשמעתי יוחלט כיצד לנהוג עם השחקנית, בהמשך.

בעקבות הסבריה של השחקנית, קטיה לוויצקי, לפיהן היא טופלה בבעיות ברכיים ופרקים ממנה סבלה ועברה טיפולים רפואיים במסגרת פרטית ולא על ידי אגודתה וכדי לזרז את ההליכים המשמעתיים בעניינה, לא נמצא צורך בקיום בדיקה נוספת.

השחקנית נתנה הסברים שבית הדין המשמעתי יצטרך לשקול אותם, לגבי הימצאות החומר האסור. חוות דעת מקצועיות יובאו על ידי השחקנית ויוגשו בפני דייני בית הדין המשמעתי שיתכנס ביום רביעי 31.03.2010, טרם המשחק מספר 2 בסדרת גמר סל נשים.

כתב אישום בעניין השחקנית קטיה לוויצקי, יוגש עד מחר, יום שישי- 26.03.2010 לבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק