פניני: הוכחנו להם מי בעל הבית

יורוליג: שחקן מכבי ת"א היה אגרסיבי גם לאחר המשחק ולקראת המשחק השלישי בסרביה: "זה פלייאוף. ניתן שם קרב יפה". גרשון: "הם שמרו פחות היום". בלות'נטאל: "נשחק שם כמו ששיחקנו פה"

יום חמישי 25 מרץ 2010
שלמה חסיד

לאחר המשחק תחושות שלווה ונינוחות התלוו לחדר ההלבשה של מכבי תל אביב בעקבות הניצחון המשכנע על פרטיזן בלגרד לקראת המשחק ה-3 בשבוע הבא בסרביה. 

פיני גרשון, מאמן מכבי תל אביב היה טיפה אופטימי יותר מאשר יום שלישי האחרון: "גם ברצלונה 1:1, כי ריאל ניצחה שם. שום דבר לא השתנה. צריך להראות שההבדל בין שתי הקבוצות הוא 20 הפרש. ההגנה שלנו הייתה שונה הפעם. הם שמרו פחות היום. צריך להגיע לשם ולתת את המשחק שלנו".

אנדרו ווייז'נייבסקי אמר לאחר הניצחון: "הכל היה נהדר הערב. צריך לקחת את האנרגיות לבלגרד. לא יהיה קל שם, יש להם קהל נהדר שם. אנחנו צריכים להגיע כקבוצה. אני תמיד עם ביטחון, אנחנו צריכים לשחק את הכדורסל שלנו ולשחק שם". 

גיא פניני סיכם: "זמן הפלייאוף, זמן הפיצוצים וזמן המכות. במשחק הראשון הם פוצצו אותנו, אבל עכשיו החזרנו להם והוכחנו להם מי בעל הבית. אנחנו ניצא לשם ויהיה שם קרב יפה. יוצאים לשם, זה לא יהיה קל, זה מגרש ביתי ואווירה מטורפת. נפלנו במשחק הראשון, זה לא סוד.
עכשיו צריך לגנוב שם משחק".

דייויד בלות'נטאל, המצטיין במשחק אמר: "ככה שיחקנו בחצי הראשון במשחק הראשון, עכשיו עשינו את זה משחק מלא. צריך לעשות את זה גם במשחק שם". 

שלב ההצלבה: ריאל הדהימה בברצלונה. אולימפיאקוס וצסק"א מתקרבות לפאריז

בשלב ההצלבה נערכה עוד מיני הפתעה, כאשר ריאל מדריד הדהימה בברצלונה עם ניצחון 63:70 במשחק החוץ ושוויון 1:1 בסידרה. טומיץ קלע 22 נקודות בשורות ריאל מדריד פלוס 12 נק' של פריג'יוני. אצל הקאטלונים לורבק (12) ופיט (13) הצטיינו. 

במשחק נוסף צסק"א מוסקבה המשיכה באותו הקו מול קאחה לבוראל עם ניצחון 63:83. משחק נהדר של שישקאוסקאס עם 14 נק' פלוס 14 נק' של חאריפה. בשורות המפסידה ליאור אליהו תרם 10 נק' ספליטר וטלטוביץ' הוסיפו 11 נק'. 

גם אולימפיאקוס שמרה על הביתיות עם ניצחון 73:90 (0:2 בסידרה) מול פרוקום סופוט. משחק נהדר של קלייזה עם 26 נק' פלוס 20 נק' של פאפאלוקאס תרמו לניצחון. וויצ'יץ' (4) ויותם הלפרין (2) היו חלשים. וודס (20) ויואינג (19) קלעו אצל המפסידים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק