הפועל טובה בהרבה ממכבי חיפה

הוב סטיבנס, המנג'ר ההולנדי של רד בול זלצבורג, מכין מנטאלית את חניכיו לקראת המשחק ביום רביעי מול הפועל ת"א: "גם בעונה שעברה הזהרתי את החניכים שלי, הפעם אני לא חושב שאף אחד יזלזל"

יום שלישי 17 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 ביום רביעי בערב, תארח רד בול זלצבורג את הפועל ת"א כשברקע ירחפו הזיכרונות הטראומתיים מהעונה שעברה, אז שוב הפרידה קבוצה ישראלית בין זלצבורג לליגת האלופות וזה נגמר בניצחון כפול ומוחץ של מכבי חיפה על האוסטרים.

בתקשורת האוסטרית, מאמינים שהפעם הסיפור יהיה שונה אך חוששים שלא תחזור על עצמה מה שהם ߞכנים "הטראומה הישראלית". הוב סטיבנס, המנג'ר ההולנדי של זלצבורג שעמד על הקווים גם בעונה שעברה וראה את חיפה חוגגת על חשבונו, נשמע למרות זאת אופטימי.

סטיבנס התראיין לתקשורת באוסטריה והתייחס למשחק שמצפה לו מול הפועל: "העונה אנחנו הۨבה יותר מחוברים ממה שהיינו בעונה שעברה וגם התחזקנו מאוד בהתקפה עם 4 שחקנים חדשים שישדרגו אותנו".

סטיבנס טוען שהפעם זלצבורג תגיע בשיא הדריכות, שלא כמו בעונה שעברה: "בעונה שעברה הזהרתי את החניכים שלי משאננות ואמרתי להם שחיפה קבוצה מצויינת, אבל כנראה שלא הקשיבו לי. הפעם לא נראה לי שאף אחד מהשחקנים שלי לא יזלזל בהפועל ת"א ואני מאמין שנהיה מוכנים מנטאלית".

סטיבנס, מצא דרך מצויינת להכין את חניכיו למשחק כשהזהיר מפני הפועל: "הפועל יותר טובה ברמה אחת לפחות ממכבי חיߤה. בעונה שעברה הם הביסו 0:3 ו-1:5 את ראפיד וינה באירופה ואם לא נהיה מוכנים אנחנו נשלם על זה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק