אסור שמאור יישאר במכבי

יעקב בוזגלו, אביו של מאור בוזגלו יצא שוב בהתקפה נגד מכבי ת"א: "מאור מקבל איומים מדי יום. שיקנסו אותי. אני חושב שלא צירפתי אותו לקבוצת כדורגל מפוארת. צירפתי אותו להוצאה לפועל. הוא מתמודד עם לחצים בלתי אפשריים"

יום שישי 26 מרץ 2010
שלמה חסיד
יעקב בוזגלו, אביו של מאור בוזגלו, חלוץ מכבי תל אביב,  יצא הערב (שישי) בהתקפה חריפה ביותר כנגד מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני, וכנגד מועדון הקבוצה. בוזגלו התראיין בתוכנית "אולפן שישי" בערוץ 2, בעקבות התקרית בה היה מעורב בנו שסירב להיכנס כמחליף במשחק הגביע מול בית"ר ירושלים, תקרית בגינה הושעה מאור ממכבי תל אביב.

בוזלגו האב סיפר: "שוחחתי איתו בבוקר. הוא נשמע לא טוב. משהו לא נראה לו. הוא היה עצוב. יש פה מגמה. הרבה מקאנים בי. אני שברתי את כל השיאים. אני ההורה היחיד שיש לו ארבעה בנים ושלושה מהם שהגיעו לליגת העל. אין ויכוח שמקנאים בי".

בוזגלו האב התייחס לכך שבשבוע שעבר אמר בנו כי הוא לא מסכים שאביו ידבר בשמו. יעקב בוזגלו אמר: "מאור מקבל איומים מידי יום. שיקנסו אותי. אני חושב שלא צירפתי אותו לקבוצת כדורגל מפוארת. צירפתי אותו להוצאה לפועל. הוא מתמודד עם לחצים בלתי אפשריים".

בוזלגו הוסיף: "במכבי אתה לא יודע מי אומר. זה תמיד מקורבים, תמיד בכירים. נתתי לו לעכל את מה שהיה. לא דיברתי איתו שבוע. אתה מגדל ילד, מגיע לגיל 22 ורוצה להנות ופתאום כולם אומרים שאני צריך להתנתק".

יעקב בוזגלו הסביר מדוע ביטל את מסיבת העיתונאים שתיכנן לפני כשבוע וחצי: "הכוונה  שלי במסיבת עיתונאים הייתה לתת למאור להתמודד לבד. אין לי ספק שאם זה היה קורה, מאור היה מתרסק. אני עצוב. מעשן 5 קופסאות ביום".

בוזגלו סיכם: "העיתונאי רון קופמן ייעץ לאבי נמני שלא לשתף אותי מול בית"ר ירושלים. מאור לא שיחק ומכבי לא עברה שלב האם מאור יישאר במכבי? צרייכם לקרות הרבה דברים. אסור שמאור יישאר במכבי תל אביב".

במכבי תל אביב אמרו כי "אין לנו כוונה להתייחס לדברים של יעקב בוזגלו. צר לנו שהוא פוגע בקריירה של בנו המוכשר".תגובות

1

טלספורט בפייסבוק