הב הב סטיבנס

מופע הנביחות של מאמנה ההולנדי של רד בול זלצבורג מוכיח כי היהירות והשחצנות בלחנה האוסטרי עדיין נותרה בעינה. חרדת ה-0:3 מהעונה שעברה בר"ג עדיין מהדהדת בחושיו של הוב סטיבנס היהיר. הכל הערב עבד לזכות הפועל ת"א

יום רביעי 18 אוגוסט 2010
אייל כהן

 מופע הӐרנבות של ד"ר סטיבנס, מאמנה של רד בול זלצבורג לפני המפגש מול הפועל ת"א במסגרת ליגת האלופות, לימד שאצל ההולנדי שום דבר לא השתנה מהשנה שעברה.

אותו אדם, אותו לעג ואותה גאווה יהירה ושחצנית ששלחה את שחקניו לליגה האירופאית בעונה שעברה, לאחר שמۛבי חיפה מחצה את האוסטרים 1:5 בסיכום שני המפגשים. והנה גם השנה מסתבר שאין חדש תחת השמש ההולנדית,שהועילה והיוותה יתרון להפועל תל אביב מול המאמן הבינוני מינוס וקבוצתו היהירה, שלמרות שזכה עם זלצבורג בשתי אליפויות רצופות בליגה הבינונית, דרך ארץ עדיין לא הצד החזק.

נכון, רד בול זלצבורג לא קבוצה חלשה מאוד, אבל גם לא חזקה במיוחד. לאוסטרים יש לא מעט נקודות תורפה אשר אלי גוטמן ואבוקסיס למדו זאת היטב בהכנות הקדחתניות. לאדומים מת"א יש כעת הזדמנות אדירה ונהדרת להעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות, במיӕחד כשהגומלין באיצטדיון בלומפילד הביתי, שבו הפועל מרגישה בו ביטחון רב. 

רד בול זלצבורג בעלת ערכי הקפיטליזם והחומריות עדיין פגועה מהמפגשים מול מכבי חיפה, ומפגש מול עוד קבוצה ישראלית. סליחה, אלופה ישראלית,  מערערת את הביטחון
של האוסטרים, שלמרות שניסו לשדר נקמה, פיק הברכיים של סטיבנס ושחקניו הורגשו אפילו במסיבת העיתונאים. 

חטא היוהרה של סטיבנס וקבוצתו השחצנית, הועילה להפועל ת"א. האדומים, עם הצניעות שאפיינה אותם מרבית העונה שעברה, וההצלחה המסחררת בשלב הבתים בליגה האירופית, בדרך לליגת האלופות ושסטיבנס ימשיך למכור לעצמו אשליות.

תמונות: גטי אימג'

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק