משוכנעים שנעפיל לליגת האלופות

למרות ההפסד להפועל ת"א, הוב סטיבנס המנג'ר של זלצבורג משוכנע בסיכויי קבוצתו להדיח את הפועל: "יש לנו 30% סיכויים להעפיל על חשבון הפועל וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים. לא נחזור בגומלין על הטעויות מהמשחק בזלצבורג"

יום חמישי 19 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 הרבה ביקורת ספג הוב סטיבנס, המנג'ר ההולנדי הוותיק של רד בול זלצבורג̬ לפני המשחק של קבוצתו מול הפועל ת"א. סטיבנס, נראה די מזלזל ביכולת של הפועל ת"א ואמר בלעג לפני המשחק כי הוא "ממש רועד מהפועל ת"א".

היום (חמישי) התראיין סטיבנס לכלי התקשורת באוסטריה ולמרות שהוא חטף סטירה מצלצלת והפסד 3:IJ להפועל ת"א, שמקרב מאוד את חניכיו של גוטמן לליגת האלופות, סטיבנס ממשיך להיות בטוח מאוד בקבוצה שלו.

סטיבנס אמר היום: "הסיכויים הם 30/70 לזכות הפועל ת"א להעפיל לליגת האלופות, אבל 30% זה בדיוק מה שאנחנו צריכים. למרות ההפסד, אנחנו בזלצבורג משוכנעים שנעפיל לליגת האלופות. אולם, ברמות האלה אנחנו צריכים להיזהר לא לעשות טעויות כי הפועל מיד מענישה. לא הבאנו מספיק את האיכויות שלנו לידי ביטוי בזלצבורג, אבל בת"א נעשה את זה".

סטיבנס, התאכזב מאוד מהיכולת של שחקניו מול הפועל ת"א, במיוחד מהחלוץ הארגנטינאי גונזאלו זראטה: "לא כל השחקנים היו מאה אחוז במשחק הזה. כמו כן, הפנדל הלא הכרחי שעשינו כבר בדקה הראשונה היה בעוכרינו. תקפנו והיינו חשופים מאחור".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק