ברקוביץ' השתולל במשחק ילדים

אייל ברקוביץ', יעמוד לדין משמעתי בהתאחדות לכדורגל, בעקבות התנהגותו במשחק שנערך בשבת בין מועדון כדורגל נשר למודיעין, במשחק ליגה טרום ג'. ההתאחדות: "ברקוביץ' יואשם בהעלבת שופט בנסיבות מחמירות והתנהגות בלתי הולמת"

יום ראשון 28 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

אייל ברקוביץ', שראה את עצמו עד לפני כחודש כמועמד לאימון נבחרת ישראל, שוב מסתבך בפרשות שקשורות לקבוצות ילדים.

ברקוביץ', יעמוד השבוע לדין משמעתי בהתאחדות לכדורגל בעקבות התנהגותו במשחק ביום שבת בין מועדון כדורגל נשר למודיעין.

מדובר במשחק של ליגה טרום ג', ליגה שנערכת עבור טווח הגילאים הצעיר ביותר בהתאחדות לכדורגל והילדים בליגה זו הם בני 8-9. למשחקים אין כל משמעות, אין טבלה ואין גם לימוד מיוחד של יסודות הכדורגל.

למרות זאת, ברקוביץ' יואשם בעבירה חמורה. על פי דו"ח השופט סעד רפיק, במהלך המחצית נכנס אדם מיציע האוהדים לכר הדשא והשופט ביקש ממנו לעזוב את המקום, 

עפ"י דוח השופט, בהפסקה נכנס למגרש אדם מכיוון היציע וניגש לכיוון הספסלים. השופט שאל אותו לשמו, ואותו אדם הזדהה בפניו כאחד מבעלי מועדון נשר. השופט הסביר לאותו אדם שאם הוא לא מופיע בטופס המשחק הוא אינו יכול להישאר במגרש.

מתוך דוח השופט: "אז התפרץ אייל ברקוביץ' בצעקות ותנועות ידיים ואמר (לגבי האדם שנכנס למגרש) הוא הבעלים של המועדון והוא יישאר ואתה יכול לעוף מהמגרש ולהסתלק...אני המחליט הבלעדי, מי אתם בכלל, אתם קטנים להגיד לי מה לעשות ומי יהיה במגרש, אתם יכולים לעוף לי מהעיניים  ומהמגרש שלי...השופט השני דרש מאייל לעזוב את תחומי המגרש ואייל ביצע תנועה בידיו ואמר: יאללה יאללה תעופו לי מהמגרש אתם לא יודעים מי אני..."

השופט ציין כי זאב ברקוביץ' ביקש מאייל מספר פעמים להירגע ואמר כי הבחור שנכנס למגרש הינו אחיו של אייל. אייל לא עזב את המגרש עד לסיום המשחק.
.
ברקוביץ' יואשם בהעלבת שופט בנסיבות מחמירות, התנהגות שאינה הולמת ואי ציות להוראות. בקבוצה משחק טום ברקוביץ', בנו של ברקוביץ' והיא הפסידה במשחק הביתי מול מודיעין 5:3.

בהתאחדות התפלאו מאוד מדו"ח השופט. בכיר בהתאחדות אמר: "זה בקושי כדורגל בליגה הזו. מחלקים את המגרש לשניים ומשחקים שבע על שבע. גם כל הילדים בכל קבוצה משתתפים". 

אותו בכיר הוסיף: "את אף אחד לא מעניין באמת מי ניצח ומי הפסיד. אף אחד לא שם לב לנבדל. ליגה זו היא ליגה שלעיתים לא מתקיימת בכלל כי הילדים צעירים מידי וזה פשוט בלתי נתפס שברקוביץ' מתנהג ככה בכזו ליגה". אייל ברקוביץ', סירב להגיב על הדברים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק