המשחק מול מכבי לא חשוב

בלעדי: זלימיר אובראדוביץ', מאמנה של פנאתינייקוס, התייחס בראיון מיוחד ל-telesport, למפגש הצפוי לו מול מכבי ביום חמישי: "אני מקווה למשחק עם כדורסל טוב"

שבת 27 ינואר 2007
שלמה חסיד

הסיפור של השבוע הקרוב בלי ספק בכלל, יהיה המפגש הלוהט ביום חמישי בנוקיה בין פנאתינייקוס, קבוצתו של ז'לימיר אובראדוביץ, למכבי ת"א. 

הפסד של האלופה הישראלית ליריבתה המושבעת, (תסריט בהחלט אפשרי) עלול לסבך אותה מאוד בתמונת הבית ולשלוח אותה לטופ 16 כשהיא בעמדת נחיתות, מה שעשוי לזמן  לה בשלב הבא בטופ 16 את אריות היבשת.

מאמן פנאתינייקוס , זליקו אובראדוביץ', מכר ותיק של אוהדי מכבי, העניק היום ראיון בלעדי ל-telesport ובו התייחס לעימות הצפוי בין שתי הקבוצות: "אני לא חושב שזה משחק כ"כ חשוב גם למכבי , כי הם כבר בתוך הטופ 16 והדבר הכי חשוב לכולם זה להיות בטופ 16. אחרי זה הכול כבר אפשרי, יהיה שיויון וזו התחלה חדשה לכולם".

על המשחק של מכבי מול לובליאנה אמר המאמן: "עדיין לא ראיתי את המשחק, בימים הקרובים וודאי אראה את המשחק, אולי יותר מפעם אחת. לא הופתעתי מהתוצאה, אני חושב שמיותר לדבר כי לא ראיתי את המשחק אבל במשחק אחד ביורוליג הכול אפשרי, כל קבוצה יכולה לנצח".

על המשחק בין קבוצתו למכבי: "הכול פתוח, בשבלינו זה לא משחק חשוב, כי אנחנו כבר לפני 4 משחקים מבחינה מתמטית כבר נמצאים במקום הראשון. אני חושב שזה משחק טוב לקהל להנות ממנו, נקווה למשחק טוב מבחינת כדורסל"

בהתייחסו לפיני גרשון, שמאמן את אולימפיאקוס, היריבה המושבעת של פנא', אמר: "פיני הוא חבר ומאמן נהדר. אני מכבר אותו מאוד הוא יודע את זה ואני חושב שכולם בכדורסל יודעים את זה"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק