דיווח: אקווילאני יושאל ליובנטוס

לאחר שנה אחת בלבד במדים האדומים, אלברטו אקווילאני עשוי להיות מושאל ליובנטוס עם אופצית קניית כרטיסו ב-17 מיליון יורו. רוי הודג'סון, מאמן ליברפול התייחס לסוגייה: "אנו חו׫בים על אופציה של השאלה"

יום שישי 20 אוגוסט 2010
אביחי קרבציק
"הקוריאה דלו ספורט" מדווח כי רוברטו אקווילאני, הקשר של ߜיברפול שהגיע מרומא בקול תרועה עומד להיות מושאל "לגברת הזקנה". הקשר האיטלקי הבנלאומי לא הצליח להתאקלם במדי המרסיסאייד ואף היה פצוע במרבית העונה שעברה, עובדה ממנה חושש מנג'ר ליברפול.

למרות שרפא בניטז, המנג'ר שߜ ליברפול לשעבר האמין בכישרון הצעיר,  רוי הודג'סון, המנג'ר הנוכחי רוצה לחסוך בעליות ולחזק את הקבוצה בשחקן אחר. אקווילאני לא היה בסגל של ליברפול למשחק מול טרנזספור התורכית, עובדה שמרמזת על המעבר האפשרי של הקשר.

לאיטלקיםĠמטורינו תהיה גם את האופציה לרכוש את השחקן בסכום שנקבע על 17 מליון יורו. מנג'ר ליברפול, רוי הודג'סון התייחס לסוגייה: "נכון לרגע זה אנו חושבים על השאלה למועדון איטלקי, אבל עדיין שום דבר לא סגור סופית".

הודג'סון המשיך לרמוז על המעבר האפשרי של האיטלקי: "אנו חייבים לשמור על הערך שלו, אני מאמין שלאחר שנת ההשאלה שלו הוא יחזור להיות אותו שחקן כמו לפני הפציעה ויעזור לנו מאוד".

סוכנו של אקווילאני, פרנקו זۑגילה התייחס גם הוא למעבר הצפוי: "עדיין לא הגענו להסכם סופי, אך אנו ממשיכים לעבוד על הפרטים". כזכור אקווילאני נקנה ע"י בניטז וליברפול בעונה שעברה בסכום של 20 מיליון יורו.

תגובות

טלספורט בפייסבוק