אני אוהד הפועל פתח-תקווה

מאיר שמיר, מי שהיה עד לא מזמן הבעלים של הפועל פ"ת, התראיין ל"מעריב" על עסקיו והבהיר מסר לאוהדים: "אני אוהד הקבוצה. אוהדים צריכים להניח שטיח אדום תחת לרגלי הבעלים"

יום שלישי 30 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

אוהדי הפועל פתח-תקווה ידעו יחסים בעיתיים מאוד עם הבעלים לשער, מאיר שמיר. עד היום מככב שמיר בפורומים השונים ומספר רב של אוהדים מאשים אותו עד היום כי הוא מושך בחוטים.

שמיר לא נוהג להתראיין, אולם לרגל החג הוא ערך ראיון מקיף עם עיתון "מעריב", ראיון שפורסם במהלך החג באתר האינטרנט NRG. שמיר התייחס בעיקר לעסקיו הפרטיים, אך מדבר גם על הקבוצה שעד לא מזמן הוא היה הבעלים שלה. 

מאיר שמיר אומר בין השאר: "אוהדים צריכים להניח שטיח אדום מתחת לרגליים של כל בעלים בעולם. בעלים של קבוצות הוא מוצר במחסור. מהיום שנכנסתי לכדורגל הייתי מוכן לעזור ולשים כסף. קבוצה לא מחליפים, גם אני לא בטוח שפ"ת של היום היא הקבוצה שאהבתי...אני אוהד הפועל פתח-תקווה ואוהב את הקבוצה, גם בתקופת גברי לוי הייתי תורם לקבוצה בסתר".

שמיר מספר כי גם כיום, כאשר הוא לא עוסק בספורט, הוא עדיין בכל בוקר קורא את מדורי הספורט ואת הנכתב על הפועל פ"ת. שמיר מספר על בנו גיא ששיחק בעבר בקבוצה ופרש מכדורגל, על דרכי הניהול שלו ועל יעקב שחר הוא אמר: "לשחר יש כח הישרדות גדול משלי. הוא הבעלים הכי מוצלח בתחום הכדורגל".

לצפייה בראיון המלא מתוך אתר NRG לחצו כאן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק