חיפה ירדו על ארבע

ליגת העל: האלופה התבזתה עם הפסד 0:4 מול הרצליה הקטנה בקרית אליעזר והיא רחוקה רק 12 נקודות מהקו האדום. ראדי, קמאנן, טולדו ובוקסנבוים כבשו לאורחים במחצית הראשונה שעלו מעל הקו האדום

שבת 27 ינואר 2007
גיא פישקין

בחלומות הכי גרועים שלו לא חלם רוני לוי על תצוגה כל כך משפילה ומבזה כמו שהוא חווה הערב בתבוסה 0:4 בקרית אליעזר מול מכבי הרצליה.

המשחק הערב למעשה הוכרע במחצית הראשונה מרביעייה של מכבי הרצליה תוך חצי שעה שהדהימה את הקהל בקרית אליעזר שלא ידע את נפשו מרוב כעס. 

מהראן ראדי כבש את השער הראשון כבר לאחר דקה וחצי. בדקה השביעית קמאנן המצויין הכפיל את התוצאה. שלומי טולדו (27') ובוקסנבוים (33') השלימו את המחצית המופלאה של הקבוצה הצנועה מהרצליה.

בעקבות ההפסד רחוקה כעת חיפה 12 נקודות בלבד מהקו האדום, כאשר במידה והכח תצבור נקודות הערב מול הפועל פתח תקווה הפער יצטמק. בכל אופן, חיפה נמצאת  במקום השישי עם 27 נקודות לאחר 18 מחזורים. הרצליה חלפה על פני הכח שבמקום העשירי ועלתה מעל הקו האדום.

מחצית ראשונה:
 

דקה וחצי מפתיחת המשחק מבצע אישי מרהיב של מהראן ראדי באגף הימני ובעיטה מחוץ לרחבה הסתיימה בשער מהיר ומפתיע עבור האורחים. 0:1 למכבי הרצליה.

בדקה השביעית הגיעו הירוקים להתקפה ראשונה, כאשר בוקולי בעט מחוץ לרחבה מעל השער של היגינס. חמש דקות חלפו ויאניק קמנאן הצרפתי חלף על פני משומר בקלות ומול אלמדון בעט לפינה הרחוקה. 0:2 למכבי הרצליה.

בדקה ה-23 פריצה נוספת של קאמנן באגף הימני הסתיימה בבעיטה מעל השער. שתי דקות עברו ודקל קינן הורחק לאחר שספג שני כרטיסים צהובים מוקסברגר.

בדקה ה-27 כדור קרן הגיע לשלומי טולדו שנגח מקרוב לרשת החיפנית. שריקות בוז רמות בקרית אליעזר. 0:3 מדהים למכבי הרצליה
כעבור ארבע דקות רפאלוב בעט כדור חופשי מטווח אלכסוני ומצא את המשקוף.

בדקה ה-33 בוקסנבוים קיבל מטרטצקי כדור על סף הרחבה והשפיל את הירוקים עם הרביעי של הרצליה. 0:4 למכבי הרצליה. כעבור שלוש דקות רפאלוב בעט מתוך הרחבה לחוץ.

מחצית שנייה:

חיפה פתחה טוב יותר את המחצית השנייה, אך לא הצליחה לסכן את השער של היגנס.
בדקה ה-59 בוקסנבוים בעט מ-16 מטרים חזק, אך אלמדון קלט בקלות.

כעבור שתי דקות הגיע הבלם יה יה פטי להזדמנות של מאה אחוז ברחבה החיפנית ונגח סנטימטרים מהקורה. בדקה ה-70 בעיטת יעף של כפיר אדרי על סף הרחבה נעצרה ע"י אלמדון.

הרכבים:

מכבי חיפה: תום אלמדון, אייל משומר, דקל קינן, שאבייר אנדרסון, אדורם קייסי, חאבייר דירסאו, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, אלן מסודי (רוברטו קולאוטי 60'), שלומי ארביטמן (רביד גזל 41')ויניב קטן (מאור מליקסון 74').

מכבי הרצליה: סקוט היגינס, ארז אליאב, שי מיימון, אייל טרטצקי, יה יה פטי (חיים מלכה 74'), מהראן ראדי, דייהו דיוויס, עומר בוקסנבוים (שי ביטון 84'), כפיר אדרי, יאניק קמנאן ושלומי טולדו (יוחאי אהרוני 66').

שופט: לירן וקסברגר.

צילום: ג'יני.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק