ווין רוני יחמיץ את פולהאם

חלוצה של מנצ'סטר יונייטד, סובל מוירוס בבטנו ולא יעמוד לרשותו של אלכס פרגוסון במשחק החוץ הקשה של היונייטד הערב מול פולהאם. אברהם גרנט אחרי המשחק מול בולטון: "שיחקנו כמו קבוצת צמרת"

יום ראשון 22 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 מנצ'סטר יונייטד תתארח הערב אצל פולהאם במסגרת המחזור השני בפרמייר-ליג ותנסה להשיג ניצחון שני, אולם היא תצטרך לנסות ולעשות את זה ללא ווין רוני, מלך השערים שלה בעונה החולפת.

רוני, סובל מוירוס ۑבטנו וכאבי בטן עזים והוא לא נסע עם הקבוצה שלו לקרייבן קוטג' של פולהאם. רוני, ביקש לשחק בכל זאת ולנסות לשבור 18 שעות בהן הוא לא כובש שער עבור היונייטד, אך רופא הקבוצה סירב לאפשר לרוני לשחק, מחשש שהוירוס שלו ידביק את יתר השחקנים.

אלו חדשות רעותȠגם עבור פאביו קאפלו, שיפתח בעוד שבועיים את קמפיין מוקדמות יורו 2012. קאפלו, ימתין ליום שבת הקרוב, כדי לראות אם ווין רוני יחזור לסגל למשחק הבא של היונייטד בליגה מול ווסטהאם של אברהם גרנט.

גרנט: שיחקו מצויין מול בולטון

ווסטהאם של גרנט ממשיכה לאכזב בינתיים בפרמייר-ליג עם פתיחת עונה די קטסטרופלית. ווסטהאם, שהושפלה במשחק הפתיחה שלה מול אסטון וילה, הפסידה גם אתמול בביתה 3:1 לבולטון הבינונית.

אולם, למרות היכולת החלשה, אברהם גרנט דווקא די מרוצה מחניכיו ואמר לכלי התקשורת באנגליה: "ראיתי את רוח הלחימה של ווסטהאם גם מול בולטון וגם מול הוילה והקבוצה הזו הולכת לדבר חזק העונה בפרמייר ליג. אני מרוצה מהיכולת של השחקנים שלי, דחפנו גבוה בהתקפה ויצרנו הרבה מצבים"

גרנט, המשיך לפרגן ולהפתיעĠאת התקשורת האנגלית: "הכול הלך לנו טוב על המגרש, שיחקנו כמו קבוצה מהצמרת, אני מאוד מרוצה מההופעה של שחקניי אבל מאוכזב מהתוצאה. זה היה משחק מאוד מוזר".

למרות השבחים הלא ברורים של גרנט, הקבוצה שלו נמצאת בצרות. ווסטהאם הציגה יכולת חלשה מאוד בשני מחזורי הפתיחה וכעת מצפים לה שני משחקים קשים מאוד מול מנצ'סטר יונייטד ולאחר מכן מול צ'לסי האלופה. אם ווסטהאם תמשיך להיות עם אפס נקודות אחרי משחקים אלו, מעמדו של גרנט ללא ספק יהיה בסכנה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק