פברגאס יפתח בהרכב מול ברצלונה

ססק פברגאס, קשרה הקטאלוני של ארסנל, עלה אל כר הדשא מוקדם יותר, עבר את מבחן הכשירות הראשון וצפוי לפתוח בהרכב. וויליאם גאלאס שוקל הצעה מפ.ס.ז

יום רביעי 31 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

הסיפור הפיקנטי סביב המשחק הערב בין ארסנל לברצלונה יהיה ססק פברגאס, קשרה הקטלוני של ארסנל, שגדל בברצלונה ואמור הערב לנסות ולנצח את המשחק עבור התותחנים מול אלופת אירופה.

בתחילת היום, על פי כל הסימנים, ציפו כי פברגאס ייעדר הערב מהמשחק הגורלי של "התותחנים" בליגת האלופות בשל הפציעה בברכו מהמשחק מול בירמינגהאם ביום שבת, אך הקטלוני עבר את מבחן הכשירות הראשון בהצלחה וצפוי לפתוח בהרכב.

פברגאס נעדר מאימוני הקבוצה מאז אותו משחק בו נפצע, אך עלה מוקדם יותר היום (רביעי) אל כר הדשא וערך אימון קל ללא הפרעה. בשל זאת, מסתמן כי ארסנל וונגר לא יוותר על השחקן החשוב ביותר בקבוצה שלו ויפתח איתו בהרכב הראשון.

באנגליה תחילה סברו שפברגאס ישחק בהרכב גם אם לא יהיה כשיר במאת האחוזים, אולם ארסן ונגר פסל את האפשרות הזו ואמר: "אם פברגאס לא יהיה כשיר במאה אחוז הוא לא יפתח. אני לא אהמר עליו ואשים אותו על הספסל".

ובינתיים, שחקן אחר של ארסנל, הבלם הצרפתי וויליאם גאלאס, יעזוב ככל הנראה את הקבוצה בתום העונה. לגאלאס, שחוזהו במועדון מסתיים בתום העונה, יש הצעה מפ.ס.ז הצרפתית שמציעה לו חוזה לשנתיים הבאות.

ארסן ונגר, מאמנו הצרפתי של גאלאס בארסנל, מעוניין להציע לצרפתי בן ה-32 חוזה מחודש לעונה אחת בלבד, מה שעשוי לסלול את דרכו בחזרה לליגה הצרפתית.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק