וברבע הגמר: הפועל תא מול ביתר ירושלים

הגרלת רבע גמר גביע המדינה התקיימה הערב וסידרה לדוד אמסלם שוב פעם מפגש ענקי: הפועל תל-אביב בבלומפילד. אחת משתי הגדולות תיפרד כבר ברבע. עוד הוגרל: הפועל ר"ג מול בני יהודה, אשדוד-נצרת עלית ורמה"ש מול מכבי פ"ת

יום רביעי 31 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

הגרלת משחקי רבע גמר גביע המדינה בכדורגל נערכה היום בהשתתפות שמונה הקבוצות האחרונות, מליגת העל: הפועל תל-אביב, בית"ר ירושלים, מכבי פ"ת, בני יהודה, הפועל רמת-גן, ומ.ס אשדוד ומהליגה הלאומית: עירוני רמת-השרון ונצרת-עלית.

כבר בפתק הראשון בהגרלה נקבע כי הפועל תל-אביב תארח בבלומפילד אל בית"ר ירושלים, במשחק של שתי הפייבוריטיות לזכיה. בעוד הפועל תל-אביב הדיחה את מכבי קביליו יפו בסיבוב הקודם, בית"ר עלתה לשלב 8 האחרונות בקושי רב, אחרי דו-קרב פנדלים ארוך במיוחד בטדי מול מכבי תל-אביב.

במשחק השני נקבע עוד משחק על טהרת ליגת העל, כאשר הפועל רמת-גן, המפתיעה הגדולה שהדיחה את האלופה מכבי חיפה, תארח את בני יהודה. 

שתי קבוצות הליגה הלאומית שהגיעו לשלב רבע הגמר, נצרת-עלית ורמת-השרון, יקוו לעשות זאת שוב מול מ.ס אשדוד ומכבי פ"ת.

רמת-השרון, אשר הדיחה בביתה את הפועל באר-שבע, תארח את המשחק גם בשלב רבע-הגמר, מול מכבי פ"ת. מ.ס אשדוד, כמו בסיבוב הקודם אז אירחה את סכנין, תארח את נצרת-עלית.

מנחם נידם, מנהל בית"ר ירושלים אמר מיד לאחר ההגרלה: "גדולים וטובים ממני אמרו שכדי להגיע לגמר צריך לעבור קבוצות חזקות וטובות. קיווינו שזה יהיה בטדי אבל גם בבלומפילד אפשר לעשות את זה. נגיע במלוא המרץ כדי לשמור על הגביע".

לאחר מכן הגיב דוד אמסלם, מאמן הקבוצה: "אם אנחנו רוצים לזכות בגביע גם כך היינו צריכים לפגוש אותם בהמשך הדרך. גם בשלב הקודם קיבלנו קבוצה קשה וידענו לנצח, נצטרך לנצח גם את הפועל ת"א".

עידן טל הוסיף: "זה יכול היה להיות הגמר. ביכולת הנוכחית אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה ונצטרך לעבור עוד משוכה בשביל לשמור על הגביע".

דאגלס דה-סילבה אמר לאתר הרשמי של הפועל תל-אביב: "לא צפינו להגרלה קלה בשלב רבע הגמר. נצטרך לעבוד קשה שבעתיים אם נרצה להגיע לאצטדיון רמת-גן השנה. שמח שהמשחק בבלומפילד, הקהל יתן לנו יתרון גדול".


המשחקים ייערכו בימים שלישי ורביעי בעוד שבועיים, ב-13 וב-14 באפריל.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק