בוזגלו נקנס ויתרום לקהילה

מאור בוזגלו נקנס היום בועדת משמעת פנימית של מכבי תל-אביב ב-2,500 דולר, אותם יתרום לקהילה. כזכור הקשר נקנס לאחר שסירב להיכנס למשחק הגביע בטדי בטענה כי הוא קר מכדי לעלות. נחתם הסכם אימוץ עם "פומה"

יום רביעי 31 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

עוד סאגה הקשורה למכבי תל-אביב ומאור בוזגלו ככל הנראה הסתיימה. במשחק הגביע בטדי בשבוע שעבר התבקש הקשר לעלות ולשחק כ-7 דקות לסיום ההארכה, אולם סירב בטענה כי הוא קר ואינו מרגיש מוכן לעלות לשחק ברגעי ההכרעה.

בתגובה לכך, אבי נמני העלה את תמיר כחלון ולמחרת נרשמה ביקורת קשה נגד השחקן. גם אביו התראיין בחריפות נגד מכבי תל-אביב ובקבוצה הודיעו כי היום תיערך ועדת משמעת וכי השחקן מושעה עד להודעה חדשה.

בוזגלו כבר הוחזר לאימוני הקבוצה ויכלל בסגל ביום שבת מול אחי נצרת, אבל היום בועדת המשמעת הוחלט כי השחקן ייקנס ב-2,500 דולרים, אותם יתרום לקהילה. 

ממכבי תל-אביב נמסר לאחר ועדת המשמעת: "מאור בוזגלו הופיע בפני ועדת המשמעת הפנימית של המועדון והביע צער על המקרה שהתרחש במשחק הגביע בטדי. הוחלט כי בוזגלו יתרום 2,500 דולר לקהילה. הנהלת מכבי ת"א רואה בבוזגלו שחקן מרכזי בקבוצה שיסייע לה להשיג לה להשיג את מטרותיה בעונה הנוכחית ובעונות הבאות".

רכש נוסף שביצעה מכבי תל-אביב היום הוא הסכם חסות עם חברת ההלבשה "פומה" למשך 3 השנים הבאות. חוזה האימוץ הוא לקבוצה הבוגרת וכן למחלקות הנוער של המועדון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק