איפהĠהחדשות בחדשות הספורט?

אין שום הצדקה לקרוא למהדורה של ערוץ הספורט "חדשות הספורט" אם מדווחים בה על ידיעות שקראנו באינטרנט כמה שעות קודם לכן. צוות הכתבים של המהדורה צריך להביא להתאמץ להביא סקופים

יום ראשון 22 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

כבר הרבה שנים שמהדורת "חדשות הספורӘ" המשודרת כל ערב ב-23:00 בערוץ הספורט לא פירסמה ידיעה משמעותית. שום חשיפה או בדל של פרסום ראשון, אף ראיון מיוחד או ייחודי. אני כבר לא מדבר על תחקיר, או משהו שיחטט בקרביים של הספורט . 

לרוב המהדורה מתבססת על פרשנוۙות, כתבות מגזין והגשה אלגנטית של מירי נבו. אני מנסה להבין למה בכל זאת קוראים לתוכנית הזאת "חדשות הספורט", ואין לי תשובה.

אני פריק של תוכניות חדשות, ואני יכול לומר לכם שמהדורת חדשות פשוט חוטאת לשמה אם היא לא מביאה̠ידיעות חדשותיות. תזכירו לי מתי אי פעם "חדשות הספורט" הביאה סיפור עם ווליום כזה? 

ולא שלערוץ אין סקופים, אלא שהם כבר לא משודרים בחדשות הספורט. אני זוכר שכשפיני גרשון פספס את האליפות לגליל העליון, עוד באותו הערב רון קופמן אמר ב"יציע" שפיני גמר במכבי. היה לי ברור שהקוף יודע על מה הוא מדבר, כי  הבוסים שלו בערוץ  (אודי ושי רקנאט) מחזיקים בשליש מהבעלות במכבי. אבל אם יש לכם בערוץ כותרת כזאת, למה לא לירות אותה במהדורה של 11, אלא לחכות ליӦיע העיתונות? המהדורה כבר לא חשובה, כמו היציע? תסבירו לי כצופה למה אני צריך לחכות כל לילה ב-11. כי אם אין לכם חדשות לספר לי, לפחות אל תבטיחו.

     

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק