חשש לשבר ברגל לפברגאס

ליגת האלופות: ארסן ונגר נשמע מאוכזב בסיום מהיכולת של קבוצתו והתעצבן על השערים שספגו: "הענקנו להם שערים זולים". גוארדיולה: "אף פעם לא שיחקנו טוב כמו היום בליגת האלופות". ייתכן שפברגאס גמר את העונה

יום חמישי 01 אפריל 2010
דניאל חיימובסקי
 במשחק המרכזי של הערב בליגת האלופות, ברצלונה וארסנל הבטיחו לנו משחק קצבי ומרתק, ובהחלט קיימו את כל ההבטחות. אחרי פתיחה סוערת של בארסה ומחצית מאופסת, צמד של זלאטן העניק יתרון לספרדים, אבל חילוף ענק של ונגר שהכניס למשחק את וולקוט גרם לשינוי, כשהאנגלי הצעיר כבש שער נהדר שלוש דקות אחרי הכניסה שלו למשחק, ובדקה ה-85 פברגאס קבע את תוצאת המשחק מהנקודה הלבנה. 

ארסן ונגר, היה נשמע די מאוכזב בסיום, בעיקר מהדרך בו הקבוצה הגיעה לתוצאה. "ההתחלה הייתה קשה מאוד בשבילנו, ברצלונה היו יכולים לכבוש כמה שערים ב-20 הדקות הראשונות. אני מרגיש שהענקנו להם שני שערים זולים מדי, הדרך בה ויתרנו על הכדור היום הייתה מעבר לרמת ההבנה שלי". שיחקנו מול קבוצה מצויינת ואני שמח שהשחקנים שלי נשארו חזקים, כי אם היינו מתפרקים מנטלית זה גם היה יכול להיגמר 0:5."

תיאו וולקוט, שעלה כמחליף ובעצם הביא את השינוי במשחק עם המהירות שלו ועם שער נהדר שלוש דקות בלבד אחרי שנכנס, אמר בסיום: "זה היה משחק נהדר בשביל אוהבי הכדורגל, ידעתי שאם אני יקבל הזדמנות אני אוכל להראות את היכולות שלי, זה מתסכל שאני לא פותח בהרבה משחקים השנה". הקבוצה חזרה בצורה פנטסטית, זה לא רק הכניסה שלי למשחק". "אנחנו מאוד מאוכזבים שספגנו שני שערים, אבל כשמסתכלים על המשחק רואים שהם שלטו ברוב המשחק ואני חושב ש2:2 היא תוצאה הוגנת בסופו של דבר. 

מאמן ברצלונה, פפ גוארדיולה דווקא היה נמשע די מרוצה בסיום, למרות שמיטת היתרון והרחקתו של פויול בסיום."שנה שעברה אמנם זכינו בכל התארים, כולל ליגת האלופות, אבל אף פעם לא שיחקנו טוב כמו ששיחקנו היום בליגת האלופות", אמר המאמן הצעיר. "היה לנו המון הזדמנויות לנצח את המשחק ולא ניצלנו אותם כראוי. עשינו את הכל בשביל לנסות לעשות צעד משמעותי בדרך לשלב הבא. לא התרכזנו מספיק ב-20 הדקות האחרונות של המשחק ואני לא מרוצה מזה, אבל סה"כ אנחנו מאושרים מהתוצאה, כבשנו שני שערי חוץ ואנחנו נצטרך להיות מרוכזים בקאמפ נואו". 

ססק פברגאס, שקיבל צהוב שלישי בתחרות, והשעיה מהמשחק בקאמפ נואו נפצע  לפני בעיטת הפנדל בסיום המשחק, וכרגע קיים חשש לשבר ברגלו, והוא עלול לסיים את העונה. חשש דומה קיים גם לגבי מצבו של וויליאם גאלאס הוותיק.


במשחק השני של הערב, ניצחה אינטר כצפוי את צסק"א מוסקבה 0:1 משער של דייגו מיליטו, וכעת מחכה לה מאבק לא פשוט בגומלין על מנת לשמור על היתרון המינימאלי.

ז'וזה מורינו, מאמן אינטר הודיע בסיום: "אמרתי שזה יהיה משחק קשה, צסק"א הגנו מצויין. במחצית הראשונה לא שיחקנו טוב, אבל השער במחצית השנייה גרם לשינוי במשחק, והיינו אפילו יכולים לנצח את המשחק 0:3, אבל הוא נגמר 0:1, וזאת תוצאה חשובה בשבילנו."


תגובות

b

טלספורט בפייסבוק