חיפה תערער על הרחקת טישיירה

במכבי חיפה חזרו הבוקר להתאמן, אך מתקשים לקבל את הרחקתו של הבלם הפורטוגלי משישה משחקים. אלישע לוי: "זה עונש חסר תקדים, חיפה תערער כדי שהוא יוכל לשחק מול הפועל ת"א". כיאל וקטן בספק לשבת מול בני יהודה

יום חמישי 01 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 במכבי חיפה חזרו הבוקר להתאמן וניסו לשדר עסקים כרגיל, אך התקשו להירגע מעונש ההרחקה הכבד שספג אתמול ג'ורג' טישיירה, הבלם הפורטוגלי בבית הדין של ההתאחדות.

כזכור, טישיירה הורחק אתמול (רביעי) משישה משחקים בפועל ועוד שמונה על תנאי והוא יחזור רק בשני המחזורים האחרונים של העונה. איתמר צ'יזיק, מנכ"ל הקבוצה התבטא אתמול בזעם כנגד העונש המופרז וגם אלישע לוי, מאמן הקבוצה לא מוכן לקבל את העונש.

לוי, ערך הבוקר את מסיבת העיתונאים השבועית במועדון והתייחס לעונש הכבד: "העונש שקיבל טשיירה הוא חסר תקדים, אם מתחשבים במה שאירע במגרש. מכבי חיפה תערער כדי שהוא ישחק מול הפועל ת"א. אם מרחיקים לנו שחקן כזה, זה יכול להשפיע על מה שיקרה בהמשך. יש לנו כבוד לבית הדין ונכון שהשחקן טעה, אבל זה עונש חסר תקדים".

לוי, התייחס גם למסע הרכש המרשים של מכבי ת"א, שצירפה כבר את רוברטו קולאוטי ויואב זיו ואמר: "מכבי עושה מה שטוב בשבילה, אני לא חושב שזה נכון מבחינתינו לדבר על העתיד. אנחנו מרוכזים רק במאבק האליפות".

על המשחק הקרוב מול בני יהודה אמר: "משחק מאוד חשוב מול קבוצה טובה. יש לנו על הנייר משחקים יותר קשים כמו מול הפועל ת"א, כך שאנחנו צריכים לבוא ברמת מוכנות גבוהה. צריך לעשות הכול כדי לא לאבד נקודות עד הפלייאוף".

בקבוצה החלו בהכנות למשחק בשבת מול בני יהודה ומנסים להכשיר את בירם כיאל ויניב קטן. השניים נעדרו מאימוני הקבוצה האחרונים, אך במכבי חיפה משדרים אופטימיות ומאמינים ששניהם יהיו כשירים לשבת. גם אייל גולסה, שהחלים אחרי תקופת העדרות ארוכה, עשוי להיכלל בסגל למשחק.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק