רוני ייעדר בין שבועיים לשלושה

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד אלכס פרגסון, מסר במסיבת עיתונאים כי החלוץ האנגלי שלו וויין רוני צפוי לחזור בזמן לדרבי של מנצ'סטר ב-17 לחודש. יחמיץ בוודאות את צ'לסי ואת באיירן מינכן

יום שישי 02 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי שאתמול התברר שחלוץ מנצ'סטר יונייטד ונבחרת אנגליה לא סובל משבר, כינס היום אלכס פרגסון מנג'ר היונייטד מסיבת עיתונאים, בה הוא בישר כי החלוץ האנגלי יחלים מפציעתו "תוך שבועיים עד שלושה שבועות".

בתסריט האופטימי ביותר של השדים האדומים, רוני יוכל לשחק בארבעת משחקי הליגה האחרונים של הקבוצה ובחצי גמר ליגת האלופות במידה והיונייטד תעבור את באיירן מינכן. רוני יחמיץ בוודאות את שלושת המשחקים הבאים של היונייטד, שביניהם משחק העונה מול צ'לסי בשבת וגומלין רבע גמר ליגת האלופות מול באיירן מינכן ברביעי. ייתכן מאד שמשחק החזרה של רוני יהיה בדרבי של מנצ'סטר מול הסיטי ב-17 לחודש.

"האומה האנגלית יכולה להפסיק להתפלל", אמר פרגסון בהתייחסו לחשש הגדול של האנגלים שרוני ייעדר ממשחקי הגביע העולמי. פרגסון הודה שגם לו הייתה הקלה גדולה לגלות שהחלוץ האנגלי לא סובל משבר ברגלו.

"הייתה פאניקה גדולה", אמר הסקוטי. "הוקל לנו מאד. בצורה שהוא יצא מהמגרש, זה היה יכול להסתיים בצורה הרבה יותר חמורה. עכשיו אחרי שקיבלנו את הבשורות, זה מאחורינו ואנחנו צריכים להמשיך בעבודה שלנו על כר הדשא".

בהעדרו של רוני, פרגסון אישר שדימיטאר ברבטוב הבולגרי, יעלה כחלוץ החוד במשחק העונה מול צ'לסי.

"ברבטוב חזר לכושר טוב בדיוק בזמן הנכון", אמר המנג'ר. "זה תמיד קשה להשאיר שחקן בסדר גודל שלו מחוץ להרכב במשחקים חשובים ואני בטוח שהוא יכול התמודד עם האחריות. הוא מנוסה מספיק כדי לדעת להתמודד עם זה".

מי שעוד צפוי לקבל תפקיד חשוב ביונייטד בשבועות הקרובים, הוא החלוץ הצעיר פדריקו מאקדה, שבעצמו חוזר לכושר אחרי פציעה ארוכה. מאקדה כזכור היה שותף מלא באליפות שעברה, עם גולים מכריעים בסיום העונה, שעזרו לשדים האדומים לזכות באליפות שלישית ברציפות.

"הוא כשרון ענק ואין ספק שיכול להיות לו תפקיד חשוב במשחקים הקרובים", אמר פרגסון. "הוא שיחק כמחליף מול בולטון (בשבת שעברה), הוא ישחק כמחליף מחר (מול צ'לסי) והוא יעלה כמחליף ביום רביעי מול באיירן".

לפרגסון היו עוד חדשות טובות לאוהדי הקבוצה, כשהוא אמר שקיים סיכוי סביר שג'ון אושיי ואואן הארגריבס, יערכו את הופעת הבכורה שלהם לאחר פציעות ארוכות, מול צ'לסי בשבת.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק