אסולין ניצח את פת בתוספת הזמן

ליאור אסולין כבש שער מרהיב עם הראש בדקה ה-93 וקלינגר רשם 3 נקודות ליגה בביורה בליגת העל עם הפועל ב"ש, אחרי שקבוצתו ניצחה את מכבי פ"ת בתוצאה 0:1. סרסור הורחק בדקה ה-74

יום שני 23 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
ניר קלינגר לא יכול היה לרשום בכורה טובה יותר ӑליגת העל עם הפועל באר-שבע. אמנם המשחק היה חלש למדי תחת החום הכבד, אבל הפועל באר-שבע הצליחה לרשום ניצחון חוץ מתוק במיוחד אחרי שליאור אסולין כבש עמוק בתוספת הזמן.

המשחק דווקא נפתח טוב במיוחד, וכבר אחרי ארבע דקות של משחק ליאור אסולין ניסה מרחוק ופגש את קורת השער. גם מכבי פ"ת לחצה על שער האורחים ודני פרדה וטל בן-חיים היו מסוכנים מאוד, ולולא אוהד כהן היו עולים ליתרון.

אחרי חצי שעה של משחק הכדורגל נחלש עד מאוד והשחקנים התקשו לתפקד, אולי בשל החום הכבד. בדקה ה-74,̠בסה"כ ארבע דקות אחרי שנכנס כמחליף, רוביל סרסור ממכבי פ"ת ביצע עבירה ללא כדור היישר לפניו של ריקרדו והורחק בכרטיס אדום ישיר. 

השופט הורה על 3 דקות של תוספת זמן ואחרי שתיים וחצי מתוכן הגיע השער לו כ"כ חיכינו: מאור מליקסון הגߑיה לרחבה וליאור אסלין, כמו שרק הוא יודע, ברח להגנה המקומית והיה ראשון להגיע לכדור עם הראש. 1:0 מתוק במיוחד להפועל ב"ש שחוזרת לדרום עם 3 הנקודות.

ניר קלינגר, מאמן הפועל ב"ש המאושר אמר בסיום: "זה לא היה פשוט. מהדקה הראשונה רק פגענו בקורות והחמצנו, לא היה חסר הרבה שגם נספוג דרדלה בדקה האחרונה אבל נעשה כאן צדק עם הגול שלנו. שיחקנו יותר טוב, שלטנו במשחק, ללא פחד. זה לא מספיק ורחוק ממה שאני רוצה. אני חושב שהקבוצה שיחקה היום בשביל הקהל, כדורגל טוב לפרקים, מגיע לקהל לחגוג". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק