צסקא, אולימפיאקוס ובארסה בפיינל פור

הרוסים ניצחו בחוץ את קאחה לבוראל 70:74, ברבע אחרון גדול, שסלל את דרכם לפריז למשחקי הפיינל פור בפעם השמינית ברציפות. אולימפיאקוס לא התקשתה לנצח את סופוט וברצלונה, כצפוי, חלפה על פני ריאל במדריד

יום חמישי 01 אפריל 2010
שלמה חסיד
 הפיינל פור של היורוליג, שיערך בפריז בתחילת מאי, צפוי להיות מותח ומעניין, כאשר שלוש קבוצות מהקצפת של אירופה, צסק"א מוסקבה, ברצלונה ואולימפיקאוס, הבטיחו את השתתפותן בו. איתן העפילה כמובן פרטיזן בלגרד, שתפגוש בחצי הגמר את אולימפיאקוס, בעוד צסק"א תשחק מול ברצלונה.

את התוצאה המשמעותית עשתה צסק"א מוסקבה, אשר ניצחה את קאחה לבוראל בויטוריה 70:74, אחרי משחק דרמטי שבו הובילו הספרדים לכל אורך המשחק. ליאור אליהו (שלא שותף במשחק), הכוכב הישראלי של קאחה, יראה את הטורניר בטלויזיה בבית, אחרי שקבוצתו נכנעה 1:3 בסדרה לרוסים העדיפים - שכזכור סיימו כראש הבית המוקדם בו השתתפה גם מכבי. לצסק"א תהיה זו הפעה שמינית ברציפות בפיינל פור. פשוט מדהים.

ריאל מדריד הפסידה 78:84 ליריבתה המושבעת ברצלונה, שכזכור ניצחה את ריאל במדריד גם ביום ג'. ברצלונה תפגוש את צסק"א בחצי הגמר, כשכל מומחי הכדורסל מסמנים אותה כמועמדת לזכות במפעל. ריאל, מצד שני, תנסה לבנות אתת עצמה מחדש בקיץ - אחרי שנכנעה פעמיים לבארסה בביתה, יש מי שישלם את המחיר בקבוצה של מסינה.

קבוצה נוספת שתיסע לפריז במאי היא, כאמור אולימפיאקוס, של יותם הלפרין (אפס נקודות בארבע דקות) וניקולה וויצ'יץ' (נקודה אחת), שלא התקשתה מול סופוט הפולנית, הנחילה לה הפסד 70:86, ורשמה ניצחון 1:3 בסדרה.
   

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק