יש אחראי אחד לכישלון

מכבי תל אביב לא הגיעה מוכנה לסדרה מול פרטיזן בלגרד, והאיש שחתום לבדו על ההדחה בהצלבה הוא פיני גרשון שפשוט לא ספר את היריבה שלו

יום שישי 02 אפריל 2010
שלמה חסיד
נמאס כבר מההתנהלות התקשורתית של מאמן מכבי תל אביב, פיני גרשון, וראוי שהנהלת הקבוצה תעשה סוף לחרפה הזאת.

מכבי תל אביב לא הגיעה מוכנה לסדרה מול פרטיזן בלגרד, והאיש שחתום לבדו על ההדחה בהצלבה הוא פיני גרשון.

אותו פיני שזלזל בפרטיזן, בקהל שלה, שכהרגלו דיבר בהתנשאות מהולה בחוצפה בלתי נסבלת. אותו פיני שמשתלח (בדרכו הגרשונית) בכל מי שנקרה בדרכו - טל בורשטיין, הנהלת מכבי, השחקנים. כולם חוץ ממנו כמובן.

מתי שמעתם את פיני לוקח אחריות על הפסד? בחיים הוא לא ייקח אחריות. תמיד חסר לו כסף, לא נותנים לו רכש, והשחקנים לא מספיק טובים. מי הביא את השחקנים האלה, דיוויד בלאט?

שפת הגוף של פיני כשהוא מתייצב מול התקשורת מרגיזה. משום מה הוא נותן לך את ההרגשה שהוא עושה טובה שהוא מאמן. מדבר אליך, הצופה, ממקום גבוה, של אחד שכבר עשה את שלו באירופה. להזכירך פיני, לא מתאים לך לאמן, שב בבית. ספאחיה הביא הצלבה, צביקה שרף הגיע לגמר היורוליג, ואף אחד מהם לא השוויץ כמוך.

מסיבות העיתונאים שלך בהיכל נוקיה  מביכות. אתה משתף פעולה רק עם עיתונאים שמורידים את הקול מולך ושואלים אותך שאלות חנפניות שמהן אתה יוצא גדול.

אם מכבי תפסיד את האליפות להפועל ירושלים בחודש הבא, אולי ההנהלה של מכבי תבין שיש בעיה עם פיני. שהוא תקוע בעבר, חי על התהילה של לפני כמה שנים, ולא עומד במבחן הזמן. במקרה כזה אולי ניפטר מהנוכחות של פיני על הקווים, ונרוויח אותו בתור פרשן. האמת? דיל לא רע. מוכרחים להודות שפיני לא לגמרי איבד את זה ופה ושם הוא מצליח עם הבדיחות שלו. תסכימו איתי שזה הרבה יותר קל מאשר להתכונן כמו שצריך לפרטיזן בבית.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק