אורלנדו חגגו מול דאלאס, דנבר טיילו מול פורטלנד

NBA: המג'יק לא נתקלו בבעיות מיוחדות וניצחו בקלות יחסית את המאבריקס 97:82. דוויט הווארד ומיקיאל פייטרוס הצטיינו. דנבר חזרה מפיגור ברבע השלישי בכדי לנצח את פורטלנד. אנתוני עם 25 נקודות

יום שישי 02 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

 האורלנדו מג'יק מתחילים לחמם מנועים כשהעונה הסדירה נכנסת לישורת האחרונה, והלילה, הם השיגו ניצחון רביעי בחמשת משחקיהם האחרונים ו-14 מ-16, ועוד די בקלות, כשהתארחו אצל אחת מהטוענות לכתר האליפות: דאלאס מאבריקס.

האורחים מפלורידה ירדו בסיום הרבע הראשון ביתרון שתי נקודות בלבד (18:16), אך לא התקשו לפצח את ההגנה המקומית כבר מן הפתיחה, וקלעו באחוזים גבוהים מהשלוש ( 8 מ-13) בכדי לרדת ביתרון מבטיח במחצית (43:36). מי שתרמו ליתרון של האורחים, היו המאבריקס עצמם, שחוו את המחצית הראשונה הגרועה שלהם העונה, כשקלעו רק 33 נקודות ובאחוזים איומים (35%). הסמול פורוורד הצרפתי, מיקיאל פייטרוס שב מפציעה וקלע 14 נקודות במחצית הראשונה.

אולם למרות המומנטום שהמג'יק ירדו עימו למחצית, דווקא המאבריקס עלו לפרקט עם אנרגיות מחודשות, כשנוביצקי קולע 12 נקודות ברבע השלישי, אך הם לא הצליחו למנוע את המשך הבריחה של אורלנדו, שהגיעו ליתרון 14 נקודות במהלך הרבע השלישי ולבסוף לכדי 18 נקודות, פער אותו דאלאס לא יכלו לסגור.

"הסופרמן" דוויט הווארד היה גדול בצבע והתעלל בהגנה המקומית, כשהוא קולע 17 נקודות, קוטף 20 כדורים חוזרים ותורם בהגנה עם 5 חסימות. ווינס קארטר קלע 19, ג'אמיר נלסון עם משחק טוב, הוסיף 14 ופייטרוס שיחק אותה עם קאמבק מעולה של 24 נקודות, עם יום קליעה מושלם של 6 מ-6 מעבר לקשת ו-7 מ-8 מהשדה. 

מנגד, רק שלושה שחקנים סיימו עם מאזן נקודות דו-ספרתי בדאלאס, כשנוביצקי בלט כהרגלו עם 24 נקודות, וכשג'ייסון טרי וחוזה בראה עלו מהספסל וקלעו 16 כ"א. 


במשחק השני שנערך הלילה, הנאגטס הצליחו לשוב מפיגור ברבע השלישי ולנצח בסופו של דבר בלי בעיות מיוחדות את הטריילבלייזרס. שני סלים מכריעים של "מלו"- כרמלו אנתוני, באמצע הרבע השלישי שברו סופית את האורחים ונתנו לדנבר את התנופה לסיים את המשחק בניצחון. 

אנתוני שרף את הפרקט והיה בכל מקום, כשהוא השיג 25 נקודות. ננה קלע 22, צ'ונסי בילאפס 21 וג'יי.אר סמית' עם 15 נקודות, מתוכן שתיים שהושגו בעזרת אחד המהלכים האישיים היפים ביותר שנראו השנה בליגה, כשסמית' חדר לסל ומול 3 שחקני פורטלנד הצליח באקרובטיות לקלוע ולסחוט מהם עבירה.

אנדרה מילר היה המצטיין בשורות פורטלנד, כשסיים עם 24 נקודות. מרטל וובסטר קם מהספסל וקלע 17, למרקוס אולברידג' 16, ברנדון רוי 14 ומרקוס קמבי תרם 12 נקודות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק