חמש המלצות WINNER על משחקי היום

הליגה הלאומית ומשחיק לחיגות משמה באירופה, היום במוקד ההמלצות שלנו על משחקי ה-WINNER של יום שישי

יום שישי 02 אפריל 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 משחק מספר 2: הפועל בני לוד – הפועל ראשון לציון (1+):  אומנם בני לוד ממוקמת שלוש מקומות מתחת לראשון במקום האחד עשרה אך אפשר להגיד שלגבי המפגש הזה הטבלה אכן משקרת. לוד לא הפסידה במשך שניים עשר משחקים מתוכם ניצחה גם את קריית שמונה, ומכבי בת ים הממוקמות במקומות אחד ושלוש בהתאמה,  ויצאה בתיקו מול רמת השרון שבמקום השני, כך שחניכיו של ניסן יחזקאל לא מפחדים משום קבוצה בליגה, במיוחד כשמדובר במשחק בית. ראשל"צ, שעד לפני שני מחזורים היתה קרובה מאוד לצמרת הפסידה לאשקלון וקרית שמונה בשני המחזורים האחרונים וכעת היא יכולה לנוח על זרי הדפנה במקום השמיני הרחוק מאוד מהצמרת ומהתחתית גם יחד. לוד תמשיך ברצף המופלא ותנצח בהפרש של שער אחד. ההימור: X (יחס 3.05) 


משחק מספר 4: עירוני ניר רמת השרון – הפועל נצרת עילית: רמת השרון במקום החמישי  יודעת שכל מעידה עלולה לסכן מקום זה משמעותית, מפני שלא פחות משלוש קבוצות יכולות לעקוף אותה בטבלה במקרה של הפסד. נצרת עילית במקום השביעי וכנראה לא תיטול חלק במאבקי הצמרת. היא תעדיף לשמור את הכוחות למסגרת גביע המדינה, שם היא ורמת השרון נשארו הנציגות האחרונות שלא מליגת העל. רמת השרון תנצח ותמשיך לשמור על המקום השני הנכסף ההימור: 1 (יחס 1.55)


 משחק מספר 7: סקציה נס ציונה – אחווה עראבה(1+) : שני המועדונים צמודים אחד לשני במקומות חמש ושש, הסקציה, שלא הפסידו ארבעה משחקים מתוכם ניצחה שניים יודעים שניצחון יכול להעלות אותם היישר למקום השני. ערבה שעד לא מזמן היתה גם היא חזק בצמרת הפסידה בארבעת המחזורים האחרונים שלוש פעמים, שהפסדה האחרון היה הפסד בית מול הכח מהתחתית, כך שנראה שהאורחים מהצפון  די איבדו את הרעב לעלייה בזמן האחרון. נס ציונה תעלה חדורת מוטיבציה כדי לטפס למקום השני ותנצח ביותר משער אחד. ההימור: 1 ( יחס 3.65)  


משחק מספר 8: סקאנת'ורפ – בלקפול: אם נסתכל על מצבן של שתי הקבוצות בטבלה,לא נהסס יותר מדי ומיד נבחר לשים את כספינו על בלקפול במקום השביעי. הרי היא עוברת את סקאנת'ורפ במקום ה-19 בלא פחות מ-12 מקומות. אך אם נתבונן על מאזן החוץ של האורחים מבלקפול, נבחין שעד המחזור האחרון בו הם ניצחו את ארגייל מהתחתית במשחק חוץ, הם לא ניצחו מחוץ לביתם בשבעה משחקים מתוכם הפסידו בארבעה. לעומת זאת המקומיים אומנם ממוקמים בחלק התחתון של הטבלה אך הם לא הפסידו בחמשת משחקי הבית האחרונים מתוכם ניצחו בשלושה. במשחק שכזה הייתי הולך על רקורד הבית המצוין של סקאנת' ולא על המיקומים בטבלה. ההימור: 1 (יחס 2.35)


משחק מספר 9: ווסט ברומיץ' – לסטר: עד לפני חמישה מחזורים, תמונת המשחק הייתה שונה לגמרי, אך אם ברומיץ' מתוך חמשת המחזורים הללו ניצחה בארבעה ויצאה פעם אחת בתיקו, לסטר השיגה רק נקודה אחת בארבעת המחזורים האחרונים והיא כנראה תחפש את כרטיס העלייה לפריימר ליג דרך המבחנים. כמו כן המקומיים ניצחו בכל שבעת משחקי הבית האחרונים שלהם כך שקשה מאוד להאמין שתיפול הפתעה במפגש בין השניים. ברומיץ' תנצח בקלות ותמשיך במסע העלייה שלה בחזרה לליגה הבכירה. ההימור: 1 (יחס 1.40)


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק