הראשוניות ניצחו בקלות

'ליגת בנק יהב': 0:1 למכבי והפועל ראשל"צ בפתיחת סדרות חצי הגמר. מכבי ניצחה 22:31 את מכבי תל אביב. הפועל רשמה ניצחון ראשון העונה על אס"א, 24:31

יום שישי 02 אפריל 2010

 סדרות חצי גמר הפלייאוף של 'ליגת בנק יהב' בכדוריד גברים נפתחו היום, כששתי הקבוצות של העיר ראשל"צ אירחו את שתי הנציגות מתל אביב. הפעם, הניצחון היה של קבוצות עיר היין, שעלו ליתרון 0:1 בסדרה של הטוב משלושה משחקים.

מכבי 'צבר ספורט' ראשון לציון – מכבי 'טירק' תל אביב 22:31 (10:16)

כולם הבינו שהאלופה חזרה שוב לכושר כבר במשחקים הקודמים, אך הערב זה היה ניצחון חשוב מאוד ברגע האמת, ניצחון מוחלט שלא הוטל בספק כמעט מהפתיחה.

הדקות הראשונות היו של האורחים, שעם הגנה אגרסיבית הוליכו 4:2. ריצה של 0:5 של המארחים, בהנהגת הקפטן יואב נאמן ואריאל רוזנטל נתנה את האות לשליטה כמעט מוחלטת במשחק עד לסיומו. 

לאחר 10:16 במחצית, הצליחה ת"א לחזור מעט ולצמק, אך רק לזמן קצר. יתרון 17:24 לראשל"צ עמוק בתוך המחצית השנייה קבע שהיום זה היום שלה, 21:29 לאלופה בסיום. במשחק השני בסדרה, שייערך בשבוע הבא בתל אביב, ראשל"צ יכולה לסיים את הסדרה ולהעפיל לגמר הפלייאוף. כ-600 צופים חזו במשחק והעניקו לו אווירה נפלאה. 

יואב נאמן, אריאל רוזנטל ויוהן רושקה הוליכו את כובשי ראשל"צ עם שישה שערים כל אחד.

הפועל 'צרפתי ובניו' ראשון לציון – אס"א 'קסטרו' תל אביב 24:31 (12:14)

המארחים הגיעו למשחק עם מאזן איום של 4:0 מול אס"א במפגשים ביניהן העונה. אבל בניגוד למשחקים הקודמים, היא ידעה לעלות ליתרון מהפתיחה ולמעשה שמרה עליו עד לסיום. בניגוד למשחק גמר הגביע, הפעם ראשל"צ עשתה את המוטל עליה באחד הרגעים החשובים ולשמור על יתרון הביתיות, מה שיקל עליה בהמשך. 

ראשל"צ, בהנהגת השוער הנפלא אנדריי קמישב, הקפטן עידן מימון ואנדריי וסיוק, הוליכה מהפתיחה ביתרון קטן ובמחצית הובילה בהפרש של שני שערים, 12:14. לאורך המחצית השנייה הפער גדל, עד 24:31 בסיום וניצחון ראשון העונה לסגנית האלופה על מחזיקת הגביע בכל המסגרות. 450 צופים מילאו את אולם רוזנשטיין בראשל"צ.

אס"א יודעת שהיא חייבת לנצח במשחק הבא בבית, כדי להשאיר לעצמה סיכוי להעפיל לגמר. ניצחון נוסף לראשל"צ יסגור את הסיפור.

משחק מספר 2 בסדרות חצי הגמר ייערך בעוד שבוע, יום שישי הבא, אז שתי התל אביביות יארחו את הקבוצות מראשל"צ.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק