אני לא הולך לישון הלילה

את הציטەט הזה הביא אלי גוטמן לאחר התיקו 1:1 מול זלצבורג הערב. כובש שער השוויוון בתוספת הזמן, ערן זהב: "האירועים מסביב למשחק לא השפיעו. אנחנו מספיק חזקים" ואילו ורמוט כבר חושב קדימה: "החלום הגדול שלי הוא לפגוש את ריאל מדריד"

יום רביעי 25 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 שלושה ימים היה מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב בסערה. לאۗר ההפסד 0:1 להפועל חיפה בשבת, נרשמו מריבות בין המאמן לשחקנים, המאמן להנהלה, ההנהלה לשחקנים ומי לא. אך נראה שהכל מעתה יהיה שקט. שוב היה זה שער של זהב(י) בדקה ה92 כדי להודיע על תחילת החגיגות האדומות הגדולות.

"זאת הגשמת חלום" אמר המאמן̬ אלי גוטמן. "ראיתי כבר קבוצות בעולם שמשחקות על תוצאה, ספגנו שער מכלום ונכנסנו קצת ללחץ.אני גאה להיות חלק מהדבר הזה, זו גאווה לכדורגל הישראלי, ששנה אחרי השנה קבוצות מהליגה הישראלית, הליגה של אבי לוזון, מייצגות את הכדורגל הישראלי בבתים של ליגת האלופות.̠ערן זהבי הוא ילד פלא, זה ילד של מאני טיים, אבל זה כולם. אני לא הולך לישון הלילה"

גיל ורמוט, שהדביק גם כדור למשקוף, הוסיף: "הגענו למשחק בפאניקה, אבל בשורה התחתונה עשינו את שלנו והגענו לליגת האלופות. כולם הגשימו פה חלום. שיחקנו נגד קבߕצה שהיא יותר חזקה מאיתנו, אין ספק בזה בכלל. יש להם שחקנים יותר טובים, אבל עשינו שם תוצאה נפלאה. הגענו למשחק כשבראש הייתה לנו התוצאה מהמשחק הקודם. היינו לחוצים אחרי השער הלא מחויב שקיבלנו. היה לחץ, אבל עודדנו אחד את השני וידענו שעומדות בפנינו 45 הדקות הכי ӗשובות בקריירה. החלום הגדול שלי הוא לפגוש את ריאל מדריד"

כובש השער ערן זהבי אמר בסיום: "לא היינו היום ביכולת שלנו, לא הגענו למצבים ולא נראינו טוב, אבל ידענו לעמוד בלחץ. הבקעתי שוב שער חשוב. יש לי הרבה אמונה. הייתי עייף וגמור, חשבתי רۧ לעבור את השוער ולהבקיע, ומשם הדרך לצ'מפיונס קרובה. עשינו היסטוריה ועכשיו צריך להבקיע שערים בליגת האלופות ולהיות טובים שם. היה הרבה לחץ, אני הייתי עייף מהמשחק בשבת. האירועים מסביב למשחק לא השפיעו. אנחנו מספיק חזקים. אני רוצה את ברצלונה. אם נקבל אותם, לא אߢזוב את מסי עד שאקבל ממנו את החולצה"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק