בראיינט נשאר בלייקרס עד 2014

כוכב לוס אנג'לס לייקרס, קובי בראינט, האריך את חוזהו בשלוש שנים נוספות וימשיך בקבוצה עד שנת 2014, אז יהיה בן 36. בכך בחר קובי, ככל הנראה, לסיים את הקריירה בקבוצה בה החל את הקריירה

שבת 03 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
ארבע אליפויות, 12 הופעות באולסטאר, MVP לפני שנתיים, מלך הסלים במועדון אולי השחקן הטוב ביותר בעולם כיום. את כל זה רשם לזכותו קובי בראיינט במדי הלוס אנג'לס לייקרס. היום הוא תוגמל בהארכת חוזה לשלוש שנים נוספות והמשך הרומן עם הלייקרס.

קובי, שחוזהו היה אמור להסתיים בעונה הבאה, יכול היה על-פי סעיף בחוזה להשתחרר כבר הקיץ מהלוס אנג'לס לייקרס וללכת בדרכם, ככל הנראה, של שמות ענקיים כמו לברון ג'יימס, דווין וויד, כריס בוש ושלל כוכבים המסיימים חוזה בסיום העונה.

למרות זאת, בראיינט בחר להישאר בקבוצה בה החל את הקריירה ובכך סיים את הסאגה האם יישאר בצהוב-סגול. אחרי מו"מ של מספר שבועות החוזה נחתם, כשקובי יזכה לחוזה מקסימום- 90 מיליון דולר לשלוש השנים הנוספות בחוזה. (2011 עד 2014). כאמור, קובי יסיים את חוזהו החדש בגיל 36.

ג'נרל מנג'ר הלוס אנג'לס לייקרס, מיץ' קופצ'אק אמר: "אנחנו שמחים שהגענו לסיכום עם קובי. הוא אבן הפינה שלנו כבר למעלה מעשור, עזר לנו לזכות באליפויות והתפתח לאחד השחקנים הטובים בהיסטוריה".

כעת עומדת בפני מנהלי הלוס אנג'לס לייקרס מטרה לא פחות חשובה עבורם- להחתים את פיל ג'קסון. בעוד שמות כמו פאו גאסול ואנדרו ביינום חתומים עד שנת 2013, דווקא המאמן אינו חתום לעונה נוספת, נכון לעכשיו, ולא ידוע האם ימשיך בעיר המלאכים גם בעונה הבאה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק