שחר יציין 600 הופעות מול מכבי פת

אחרי הניצחון המשכנע על מכבי ת%quot;א במחזור הפתיחה, סגנית האלופה תנסה להשיג ניצחון נוסף מול "הכבשה השחורה" שלה, מכבי פ"ת. יעקב שחר יציין במשחק הזה הופעה 600 כנשיא המועדון. יניב קטן הקפטן יציין הופעה מספר 350 בירוק

יום חמישי 26 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 אחרי הניצחון על מכבי ת"א בבלומפילד, ממשיכה מכבי חיפה בהכנותיה לקראת משחק הליגה בשבת מול מכבי פ"ת, ממנה בחיפה חוששים מאוד ומכנים ېותה "הכבשה השחורה" של הירוקים בשל המאזן הלא מחמיא במפגשים בין השתיים.

בחיפה מקווים לחגוג ניצחון שני ברציפות, אך סיבה לחגיגה בטוח תהיה להם, זאת מאחר ונשיא המועדון יעקב שחר יחגוג במשחק הזה הופעה מספר 600 כנשיא מכבי חיפה. תחת כהונתו שלȠשחר, מכבי חיפה שהתה 255 שבועות במקום הראשון, רשמה 352 ניצחונות והפסידה רק ב-106 משחקים.

מי שעוד ירשום ציון דרך במשחק הזה יהיה הקפטן יניב קטן, שיערוך מול מכבי פ"ת הופעה מספר 350. למרות שנחלשה בקיץ ועזבו אותה מספר שחקני מפתח, במכבי חיפה מרߕצים מקצב מכירת המנויים, שעומד על כמעט 6000 מנויים, כאשר הניצחון על מכבי ת"א זירז את קצב המכירות.

אלישע לוי, ששיחרר אתמול את  שני הנבחנים בקבוצה בימים האחרונים, הבלם הרוסי פאבל מוחלין והחלוץ הברזילאי, רודריגו דה-קוסטה, לא צߤוי לערוך שינויים בהרכב לעומת זה שפתח מול מכבי ת"א.

מוחמד גאדיר, שכבש את שער הניצחון בבלומפילד ימשיך לקבל קרדיט בהרכב על חשבונו של ליאור רפאלוב. אייל גולסה, יניב קטן ו- ולאדימיר דבאשווילי ישחק בהתקפה לצידו של גאדיר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק