אתמול פגענו בשש משבע. והיום?

משחקי הליגה הראשונה באנגליה במוקד ההמלצות שלנו על משחקי ה-WINNER ביום שני. שיהיה בהצלחה. צפו גם בהמלצות מאתמול ותדעו מה הפסדתם

יום שני 05 אפריל 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

 אתמול פגענו בשש משבע ההמלצות שהמלצנו עליהם. לא הצלחנו רק להעריך את התיקו של אוקזר מול פאריס סן ז'רמן, אבל מדובר עדיין באחוז מדהים. הערכנו נכון, למשל, את תוצאות התיקו בחוץ של ליברפול בבירמינגהאם ושל מאיורקה מול אלמריה.

למשתמשי האינטרנט: לצפייה בהמלצות אתמול לחצו כאן.

היום, אנו ממליצים על שלושה משחקים להימור:

 משחק מספר 53: בארנסלי – פטבורו: בארנסלי במקום השש עשרה, השיגה רק שתי נקודות בחמשת המחזורים האחרונים, לאחר שהפסידה שלוש פעמים וסיימה עוד פעמיים בתיקו, למזלה היא פוגשת את נועלת הטבלה, והקבוצה החלשה ביותר בליגה, פטרבורו. חמישה הפסדים רצופים, ויכולות חוץ איומה הכוללת שישה הפסדים מתוך שבעה משחקים לא מבשרת טובות לאורחים. בורו תפסיד גם הפעם ותמשיך את רצף ההפסדים האיום. ההימור: 1 (יחס 1.40)


משחק מספר 54: בלקפול – דונקסטר: שתי הקבוצות עדיין חולמות על המקום השישי, המוביל לפלייאוף. בלקפול במקום השביעי, עם שלושה ניצחונות רצופים, שקירבו אותה עד כדי נקודה מלסטר במקום השישי. בחמשת משחקי הבית האחרונים ניצחה בלקפול בארבעה וסיימה עוד אחד בתיקו. דונקסטר במקום התשיעי אומנם השיגה רק ניצחון בודד בארבעת מחזורי הליגה האחרונים, אך היא מצטיינת דווקא במשחקי החוץ. בארבעת משחקי החוץ היא ניצחה בשלושה, וסיימה עוד אחד בתיקו. למרות יכולת החוץ הטובה של האורחים, בלקפול תמשיך ברצף הניצחונות הסוחף. ההימור: 1 (יחס 1.75)

משחק מספר 57: לסטר – קווינס פארק ריינג'רס: משחק קצוות בין לסטר במקום השישי שלאט לאט מתרחקת מהפלייאוף לבין קווינס פארק, במקום השמונה עשרה שעדיין נמצאת בסכנת ירידה. שתי הקבוצות נמצאות בתקופה איומה, לסטר השיגה נקודה בודדת בחמשת המחזורים האחרונים, אך לזכותה יאמר שהיא חוזרת למגרשה הביתי לאחר שלושה משחקי חוץ. קווינס פארק בצרות הרבה יותר חמורות, אומנם היא לא הפסידה בארבעת המחזורים האחרונים, אותם סיימה בתיקו. אך בשבעת משחקי החוץ האחרונים היא הפסידה בחמישה וסיימה עוד שניים בתיקו. שתי הקבוצות לא יכולות להרשות לעצמן להפסיד, והתוצאה תראה בהתאם. ההימור: X (יחס 3.00)

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק