הערב: מי יעפילו לחצי הגמר?

האם צסק"א מוסקבה יכולה להפתיע את אינטר? ספק רב. האם ארסנל תדהים בחוץ את ברצלונה? עם רשימת החסרים של ארסן ונגר, זה באמת נראה בלתי אפשרי

יום שלישי 06 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER והיום אנו מתמקדים בשני משחקי הגומלין של רבע גמר ליגת האלופות.

משחק מספר 3: צסק"א מוסקבה – אינטר (1:0 לאינטר במשחק הראשון): גם בשלב שמינית הגמר של ליגת האלופות,  הרוסים הגיעו עם הגב לקיר מול סביליה, אך ניצחון חוץ מרשים, הראה לכולנו שאסור להספיד אותה. 

הפעם, בניגוד לשמינית, צסק"א חוזרת למגרשה הביתי לאחר הפסד מינימלי של 1:0 בסאן סירו וניצחון ביתי בהחלט יהיה אפשרות שתילקח בחשבון. מתוך ארבעת משחקי הבית, הפסידה צסק"א רק פעם אחת לשדים האדומים, וללא ספק היא הקבוצה המפתיעה ביותר של שלב רבע הגמר. 

לצערה, מולה ניצב ז'וז'ה מוריניו, שבכל פעם שהגיע לשלב זה, הוא גם עבר אותו היישר לחצי הגמר. אומנם, האיטלקים בליגה התחילו לאבד קצת גובה, ואפשרו לרומא לצמצם את הפער בפסגה עד כדי נקודה אחת, אך בליגת האלופות "הנראזורי" עובדת כמו מכונה משומנת, ומאז ההפסד 2:0 מול ברצלונה בשלב בבתים, הם ניצחו בכל ארבעת משחקיהם. 

אם הרוסים בונים על האקלים הקר הם יאלצו להתאכזב, בשלב הבתים אינטר יצאה למשחקי חוץ במגרשים לא פחות קשים וקרים מול קאזן ודינמו קייב, והסתדרה מצוין מול הכפור הרוסי.

 אומנם הרוסים לא יפסידו את המשחק אך הסטטיסטיקה של מוריניו לא תשבר, והוא יעלה פעם נוספת לחצי גמר לאחר תוצאה מאוזנת. ההימור: X ( יחס 3.00)

משחק מספר 9: ברצלונה – ארסנל (2:2 במשחק הראשון): שתי הקבוצות מגיעות למפגש עם חיסורים משמעותיים, אך אם את חסרונם של פיקה ופויול, יהיה אפשר להחליף במרקז ומיליטו, ואילו את הבור שיצרה מכת הפציעות של ארסנל, כנראה שאי אפשר לסתום. 

התותחנים נמצאים בתקופה מצוינת, ומאז הפסדם לפורטו בליגת האלופות ניצחה ארסנל בשבעה משחקים וסיימה עוד שניים בתיקו.  אך עם כל הכבוד לארסנל ולקבוצות מולם היא שיחקה, ברצלונה היא הקבוצה הטובה ביבשת, וראינו זאת גם במפגש בין שתי הקבוצות במשחק הראשון,

 רשימת החיסורים של ונגר רק גודלת מיום ליום, ובנוסף לגאלאס, ואן פרסי, הרשבין, פברגאס, ורמזי. אמש המתברר שגם סונג הקמרוני, שהקשה מאוד על מסי במשחק הראשון, כנראה לא ישחק.

 ברצלונה שנכנסת לאחד מהשבועות הגורליים ביותר שלה העונה, תחסר את פיקה, פויול ואת זלאטן איברהימוביץ' שכבש את הצמד במשחק הראשון. אך למרות החיסורים היא הראתה במחזור האחרון מול בילבאו, שהסגל של גוורדיאולה מספיק רחב ושחקנים כמו פדרו, בוז'אן ואבידל תמיד מוכנים לכל משימה, שלא לדבר על מסי. 

ללא ספק,  כל תוצאה מלבד ניצחון של ברצלונה תיהיה סנסציה, במיוחד עם מסתכלים על יתרון הביתיות והסגל הדליל של התותחנים. ההימור: 1 (יחס 1.30)

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק