יהיה קשה לשחזר תצוגה כזו מול מדריד

ליונל מסי, הפנומן הארגנטינאי של אלופת אירופה אחרי התצוגה המרהיבה שלו מול ארסנל והנמיך ציפיות לקראת ריאל מדריד. גם ארסן ונגר הפליג בשבחים לקשר המבריק

יום רביעי 07 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

 מה עוד נותר לומר אחרי שליונל מסי סיפק אמש (ג') את אחת מתצוגות היחיד המופלאות בליגת האלופות בשנים האחרונות? מסתבר שהרבה.

מסי עצמו, שכבש רביעייה במשחק מול ארסנל, והעלה את ברצלונה לחצי הגמר מול אינטר, דווקא בחר לשמור על הצניעות לאחר המשחק ואמר: " זוהי תחושה של אושר והתעלות לאחר המשחק, בעיקר בגלל שהקבוצה פתחה את המשחק ברגל שמאל, וסיימה אותו באופן מרשים ומלהיב."

הקשר הצעיר, שכבר הבקיע 8 שערים העונה במדי אלופת אירופה, הדגיש גם את חשיבות הזכייה בליגת האלופות בעיניו ואת המתח לקראת המשחקים הגורליים הקרובים שמחכים לו ולחבריו: " ליגת האלופות היא מפעל חשוב מאוד עבורנו ויש לנו סיכוי טוב לשחזר את הזכייה מהשנה שעברה."

מסי לא יכול היה להתעלם מהמשחק המסקרן של ברצלונה בשבת, מול ריאל מדריד וניסה לשמור על הדריכות לקראת ה"סופר קלאסיקו":" זה יהיה קשה מאוד לשחק כך שוב, מה שבטוח, זה שיהיה משחק מרתק".

גם נשיא המועדון, חואן לאפורטה, לא חסך שבחיו ממסי ואמר: " מסי הוא כוכב גאוני! איתו נוכל לזכות שוב בליגת האלופות. המשחק מול אינטר יהיה קרב מעניין בין שתיים מהקבוצות הטובות בעולם". 

מנגד, ארסן וונגר, מאמן ארסנל המאוכזבת, בירך את ברצלונה על העפלתם לחצי הגמר ואמר: " לפי ראות עיניי, מסי הוא השחקן הטוב ביותר בעולם ללא עוררין. הוא כל כך מסוכן וכל כך מהיר, שכשהוא עם הכדור, כמעט בלתי אפשרי לעצור אותו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק