בורדו רוצה סנסציה. גם באיירן

רבע גמר ליגת האלופות: בורדו רוצה להיות הסנסציה של אירופה, אך תתקשה לנצח בהפרש של שני שערים את ליון. מנצ'סטר יונייטד מפנטזת על עוד גמר, אבל בלי ווין רוני, עשויה להיפרד מהמפעל כבר הערב. שתי המלצות WINNER

יום רביעי 07 אפריל 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER והיום אנו מתמקדים בשני משחקי הגומלין הנוספים של רבע גמר ליגת האלופות

 משחק מספר 37: בורדו – ליון (1:3 לליון במשחק הראשון):

אם עד לפני כמה מחזורים היה נראה כי חילופי השלטון בין בורדו לליון ימשכו גם העונה, החודש האחרון הראה לנו אחרת. בורדו, ששלטה לאורך כל העונה בכל המפעלים, הפסידה שלושה הפסדים רצופים במסגרות השונות, הודחה מהגביע הצרפתי מול מארסיי, איבדה את ראשות הטבלה בליגה לאחר הפסד בית מול נאנסי הקטנה והפסידה 3:1  מול ליון, במשחק הראשון. ההפסד  לא משאיר לשחקני בורדו הרבה סיכוי להעפיל לחצי הגמר היום. אצל ליון.

 העניינים הולכים בדיוק בכיוון ההפוך. שני ניצחונות ליגה רצופים העלו אותם מהמקום החמישי היישר למקום הראשון בצרפת, והניצחון במפגש הראשון מול בורדו בהחלט מעמיד אותם רגל וחצי בשלב הבא.

בורדו יודעת שבשבילה המשחק זה הכל או כלום והיא תפעיל לחץ כבד מהפתיחה, מה שיספיק לה בסופו של דבר אולי לניצחון בשער בודד שלא יעלה אותה לשלב הבא.

 ההימור שלנו: X ( יחס 3.20) 


משחק מספר 44: מנצ'סטר יונייטד – באיירן מינכן (1:2 לבאיירן במשחק הראשון)

כרגע נראה כי גורלם של האדומים תלוי באדם אחד בלבד העונה לשם ווין רוני. במשחק העונה מול צ'לסי בשבת ראינו בדיוק למה.

כמעט לאורך כל המשחק האדומים היו עדיפים, אך שהכדור הגיע לחלק הקידמי היה נראה כי אין להם פשוט אין להם  את הכלים לפגוש את הרשת.

 למרות  החדשות האפטימיות בימים האחרונים שבישרו כי רוני אכן יהיה כשיר למפגש, סר אלכס יצא בהצהרה סופית ובה בישר כי הוא לא מוכן לסכן את השחקן הטוב ביותר שלו העונה, ובכך גנז את תקוותם האחרונה של אוהדי השדים האדומים.

הגרמנים מגיעים לאולד טרפורד אחרי שניצחו בשבת במשחק העונה את שאלקה בחוץ, וללא ספק ניצחון זה יוסיף להם לביטחון. עוד חדשות טובות ללואיס ואן חאל מגיעות מגיזרת הפצועים, גם אריאן רובן וגם דניאל ואן בויטן יהיו בסגל וכנראה שגם יפתחו בהרכב.

למרות יתרון הביתיות והאווירה המחשמלת באולד טרפורד מנצ'סטר תסיים את דרכה בליגת האלופות ותסיים את המשחק בתיקו.

 ההימור שלנו: X (יחס 3.30)

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק