טורס מאשים את ההנהלה במצב הקבוצה

חלוץ ליברפול פרננדו טורס, מצא את האשמים במצבה העגום של קבוצתו. לטענת טורס הנהלת הקבוצה ששיחררה בקיץ את צ'אבי אלונסו, אלברו ארבלואה וסמי הופיה היא האשמה

יום רביעי 07 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 ערב משחקה המכריע של ליברפול מול בנפיקה ליסבון, ברבע גמר הליגה האירופית, משחק שיכול להשאיר את ליברפול במאבק על התואר היחיד שנותר לה העונה, מצא חלוץ הקבוצה פרננדו טורס, את האשמים במצבה העגום של ליברפול העונה.

"המכירה של ארבלואה, הופיה ואלונסו, פגעה בנו מאד", אמר החלוץ הספרדי. "אלברו תמיד היה חיוני ביותר עבורנו ותמיד נתן את הכל על המגרש. סמי אמנם לא שיחק כל שבוע, אבל היה לא תפקיד מכריע בקבוצה על ובעיקר מחוץ למגרש. וצ'אבי? שחקנים כמוהו הם נדירים. הוא היה המנוע של הקבוצה וכידוע כשמחליפים מנוע, לוקח לרכב זמן לעבוד שוב כמו שצריך".

ליברפול ממוקמת במקום השישי בליגה האנגלית וליגת האלופות נראית רחוקה מתמיד. "נשארנו מאחורי הקבוצות המובילות בשלב מוקדם מידי של העונה", המשיך טורס. "זה הרג אותנו פסיכולוגית. לאחר מכן הפציעות פגעו בנו קשה וסבלנו מאד בגללן. אחרי שעשינו עונה טובה בשנה שעברה, היינו צריכים לחזק את הקבוצה ולשמור על השחקנים שהיו לנו ביחד. אבל מכורח הנסיבות היינו צריכים למכור שחקנים וכל מה שבנינו נהרס".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק