רוני לוי: יש לי הרבה מחשבות

הירוקים היו המומים מההפסד המביש 0:4 להרצליה בקרית אליעזר. רוני לוי: אנחנו לא אותה קבוצה מהשנים האחרונות. פרדי דוד: אני לוקח את הדברים בפרופורציות. בוקסנבוים: זה מה שיפה בכדורגל

שבת 27 ינואר 2007
מערכת TELESPORT

ההפסד הערב של האלופה, מכבי חיפה בקרית אליעזר, 0:4 למכבי חיפה היה אחד מההפסדים הקשים ביותר של הירוקים. הרצליה מצדה השלימה שבועיים נהדרים עם נצחונות על בית"ר וחיפה.

הקהל החיפאי הירבה להשתלח בשחקנים ולחקו קרא אף קריאות גנאי נגד יעקב שחר. המאמן רוני לוי: "הכול הלך הפוך היום. זה חלק ממשחק הכדורגל ולפעמים יש ימים קשים שכאלה וצריך לעבור אותם.

אנחנו לא אותה קבוצה כפי שהיינו בשנים האחרונות. אין לי הסבר למה שקרה היום וזה היה משחק יוצא דופן. צריך לדעת להתרומם מהתקופה הזאת. למדתי להתמודד עם הקהל ועם התקשורת, אבל אסור לזכור שלקחנו שלוש שנים ברציפות אליפות. יש לי הרבה מחשבות בראש, גם על מהלכים. אני מבין את הקהל שכועס, אבל לא מבין למה הוא לא מכבד את השחקנים".

נשיא הקבוצה יעקב שחר: "אמרתי לשחקנים שאני אוהב אותם ומשוכנע שהם יתרוממו ויעשו סוויץ' בראש. חטפנו מכה, אבל אני מעדיף להפסיד פעם אחת 0:4 מאשר ארבע פעמים 0:1".

פרדי דוד: "זה הכדורגל. לבוא ולומר שהתכנון היה להוביל במחצית 0:4 בצורה משכנעת, אני אומר שבחיים זה לא יכול לקרות. 

אני לא רוצה לדבר על מכבי חיפה שהוא מועדון מסודר ורציני. מבחינתנו מכבי הרצליה לא יכולה לשמש כתפאורה. אנחנו באים ורוצים לנצח בכל מגרש, אבל לא תמיד זה קורה.

עשינו פה היסטוריה ואני לא בטוח שקבוצה הוליכה 0:4 במחצית. הצגנו כדורגל טוב ואני מאוד 
 שמח. אני לוקח את הדברים בפרופורציות וחושב כבר לקראת השבוע הבא".


עומר בוקסנבוים: "הגענו היום מול קבוצה יותר טובה מחיפה, אבל זה מה שיפה בכדורגל ואני שמח על כך.

מלבד הניצחון הנקודות הערב היו יותר חשובות ואנחנו כבר מתכוננים לקראת השבוע הבא. יש ליגה מעניינת השנה, גם בצמרת וגם בתחתית".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק