פציעתו של אלירן עטר אינה חמורה

חלוצה של מכבי ת"א, שנפצע אתמול בעינו במשחק הניצחון מול בית"ר ירושלים, עבר לפנות בוקר בדיקות בבי"ח מאיר ואובחנו לו חבלות חיצוניות בלבד. עטר צפוי לחזור אחרי הפגרה, אולם הוא בספק גדול למשחק Ӕנבחרת מול מלטה

יום שני 30 אוגוסט 2010
ארז דיקפלד
 במכבי ת"א נשמו הבוקר לרווחה. אחרי שאיבדו את ניבאלדו, ברק יצחקי ורוברטו קולאוטי בשל פציעות, התבשרו הבוקר במועדון שפציעתו של אלירן עטר במשחק אתמול מול בית"ר ירושלים אינה חמורה והߕא סובל מחבלות חיצוניות בלבד.

עטר, שנפצע כזכור אחרי מרפק ששלח לעברו סטיבן כהן מבית"ר, עבר הלילה בדיקות מקיפות בבית החולים מאיר. בבדיקות לא נמצאו ממצאים מדאיגים ובהודעה שמסרה מכבי נכתב: "לאחר בדיקה מקיפה אצל רופא מומחה בבי&q͵ot;ח מאיר ד"ר אלון רועי, האבחנה היא שעין שמאל וראייתו של אלירן עטר לא נפגמו. אובחנו חבלות לחלק החיצוני של העין שיחלימו במהלך הימים הקרובים בעזרת טיפול תרופתי ומנוחה".

עטר, צפוי לחזור ולעמוד לרשותו של אבי נמני אחרי פגרת משחקי הנבחרת ӕזו צפירת הרגעה עבור הקבוצה, אולם מי שלא יכול להיות רגוע הוא מאמן הנבחרת, לואיס פרננדס. פרננדס, שהזמין את עטר למשחקים מול מלטה וגיאורגיה, התבשר היום על פציעתו של עטר, שקרוב לוודאי לא יהיה כשיר למשחקי הנבחרת.

זהו חוסר מזל לחלוץ הצעיר, שקיבۜ בעבר פעמיים זימון לנבחרת בתקופה שלו בבני יהודה, אך פעמיים החמיץ את משחקי הנבחרת בשל פציעות. הפציעה של עטר היא בהחלט מכה לנבחרת, שסובלת כבר מפציעתם של רוברטו קולאוטי, ברק יצחקי ואיתי שכטר, שלושה חלוצים נוספים שהיו חזק בתוכניות להרכב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק