איידסון, פוט והנדריקס נחתו בישראל

עשרות מאוהדי מכבי ת"א התייצבו בנתב"ג וקיבלו#בקולות עידוד את ג'ף פוט וריצ'ארד הנדריקס, הרכש החדש של הצהובים. גם דורון פרקינס וצ'אק איידסון שממשיכים לעונה שניה הגיעו. פוט: "חיכיתי לרגע הזה כל הקיץ. מקווה לתת עונה טובה"

יום שני 30 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
 מאמן מכבי ת"א, דייויד בלאט נמצא בימים אלו בטורקיה, שם הוא מדריך את נבחרת רוסיה במונדובאסקט, אולם הקבוצה שלו הולכת ומתגבשת לקראת פתיחת העונה.

היום (שני) נחתו בי۩ראל צ'אק איידסון ודורון פרקינס, שישחקו עונה שניה במועדון וכן הצטרפו ג'ף פוט וריצ'ארד הנדריקס, שייערכו את עונת הבכורה שלהם במכבי ת"א. ארבעת השחקנים התקבלו ע"י עשרות אוהדים בנתב"ג והתקבלו בתשואות ובשישי עידוד.

<ͳtrong>איידסון אמר לאחר הנחיתה: "אני מאוד מתרגש לחזור לישראל, אני אוהב את המדינה, את האוהדים ואת המועדון הזה. אני יודע שהאוהדים הרבים שבאו לקבל אותנו בשדה התעופה רוצים ומצפים לתוצאות טובות יותר מבשנה שעברה".

"מӛבי זה מועדון שתמיד מכוון גבוה ורוצה להגיע לרמות הכי גבוהות ולהישגים הכי טובים שרק אפשר. אני כאן כדי להמשיך את מה שהתחלנו מהעונה שעברה. אמנם היו המון שינויים אבל נשארו גם חבר'ה טובים ואני מדבר כמובן על בלות'נטאל, פניני, שארפ ואני בטוח שיחד עם השחקנים החדשי۝ והמאמן החדש, נדע לעשות דברים יפים כמו שכולם רוצים לראות.

פוט התרגש מאוד מהקבלת פנים: "אני מאוד נרגש לנחות בישראל, חיכיתי לזה כל הקיץ מאז שחתמתי במכבי. יש לי ציפיות מאוד גבוהות מעצמי שאני אצליח להשתלב במועדון. אני יודע שӞכבי תל-אביב זה אחד ממועדוני הפאר הכי גדולים באירופה ואני מתכוון לעשות הכל כדי להשתלב בהתאם ולהצליח בקבוצה.

שמעתי רבות על מכבי, על ההישגים שלה, על הציפיות של כל האנשים מסביב. אני רואה כאן את כל האוהדים מסביב ואני באמת נרגש ומבין לאן נߗתתי ולאיפה הגעתי, זה מדהים".

הפורוורד החדש של מכבי, ריצ'ארד הנדריקס התרגש מאוד גם הוא ואמר כשהוא מתועד על-ידי דורון פרקינס, שחיכה לקבלת הפנים עם מצלמה עמה נחת: "אני מאוד נרגש להיות בישראל, אני לא מאמין שכזו קבלת פני۝ חיכתה לי. האוהדים של מכבי מדהימים".
צילום: maccabifans.co.il

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק