4

ובכל זאת: טוטו תמוז בהפועל תא

לאחר שבשעות הצהריים הודיע טוטו תמוז לראשי הפועל תל-אביב כי הוא הולך עם הלב ונשאר בבית"ר ירושלים, החלוץ שוחח עם אלי גוטמן ובפגישה שנערכה בערב סגר החלוץ את כל תנאיו

יום שלישי 31 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
יום ארוך עבר על טוטו תמוז והפועל ת"א. החלוץ שכבר היה סےור באדום, הספיק לחזור לבירה וסיים את היום שוב פעם בהפועל ת"א. אחרי סאגה ארוכה ומו"מ ממושך, שלפרקים ארוכים גם התנהל במהלך הקיץ, טוטו תמוז החליט לעבור לשחק תחת אלי גוטמן באדום.

במהלך כל הקיץ האחרון ניסו טוטו תמוז ובית"ר ירושלים לߔיפרד, כשהחלוץ העדיף לנסות את מזלו באירופה, אולם לאחר שנרשם פיוס בין הצדדים ותמוז מצא את מקומו בבית"ר ירושלים, הוא החליט להישאר. גם המו"מ המתקדם עם הפועל ת"א בסוף השבוע האחרון נכשל, לאחר שהודיע תמוז לראשי הפועל ת"א, יממה לאחר ששיחקȠעם קבוצתו מול מכבי ת"א: "הלכתי עם הלב, אני רוצה להישאר בבית"ר ירושלים".

למרות כל זאת, במהלך ערב יום שני הודיע סוכנו של השחקן, רונן קצב, כי תמוז אינו שלם סופית עם ההחלטה וטלפון נוסף שביצע מאמן הפועל ת"א אל השחקן, אלי גߕטמן, שכנע את החלוץ לתת הזדמנות נוספת להשלים את המעבר לאדום. סוכניו של תמוז נפגשו עם הפועל ת"א בניסיון לסכם את העסקה, למרות הודעתו בשעות הצהריים, וכאמור הצליחו להגיע להבנות.

טוטו תמוז צפוי לחתום רשמית על חוזהו במתחם חדוורוב כבר מחר (שלישיȩ, כשהחתימה כפופה לבדיקות הרפואיות. תמוז יירשם בסגל הקבוצה למשחקי ליגת האלופות, כמו גם המגן הימני, אנתוני ואנדן בורה. תמוז יחתום בהפועל ת"א ל-3 השנים הקרובות וירוויח למעלה מ-200 אלף דולרים לעונה. סכום העסקה מוערך ב-400 אלף דולרים.

עוד לפנۙ השינוי בשעות הערב, אחרי שבהפועל ת"א הבינו כי אופציית טוטו תמוז ירדה מהפרק ולאחר הפציעה הקשה שמשביתה את מהארן לאלה, בהפועל ת"א שינו כיוון והמטרה הישראלית לחוד הייתה שמעון אבו חצירה. גם עידן שריקי ממ.ס אשדוד היה בתמונה, אך לבסוף טוטו תמӕז הוא הנבחר לחלוץ הרכש הישראלי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק