טורס יכול להבקיע רביעייה

לקראת משחק הליגה האירופית הערב באנפילד, כשליברפול תארח את בנפיקה, המנג'ר רפא בניטז סומך על פרננדו טורס כאיש שיכול לשחזר את מעשי מסי, שכבש שלשום רביעייה לרשת ארסנל

יום חמישי 08 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

מנג'ר ליברפול, רפאל בניטז, כבר אמר העונה מספר דברים מעוררי מחלוקת. לקראת משחק הגומלין במסגרת הליגה האירופית, הערב באנפילד מול בנפיקה, בניטז שיחרר מספר הצהרות נוספות, גם הפעם מעט שנויות במחלוקת.

בניטז החמיא לתצוגתו הענקית של מסי שלשום באתר הרשמי של ליברפול והפתיע: "ליונל מסי הוא שחקן פנטסטי. כולי תקווה כי פרננדו טורס יעשה את אותו הדבר מול בנפיקה".

מסי, כאמור, כבש רביעייה לרשת ארסנל והיה בלתי ניתן לעצירה, כשהוא ממשיך את יכולת הכיבוש המדהימה שלרשותו העונה, 39 שערים ב-42 משחקים. ליברפול מגיעה למשחק הגומלין הערב בפיגור 1:2, אחרי שהפסידה בשבוע שעבר בליסבון.

טורס, שהוחלף במשחק האחרון מול בירמינגהאם לאחר שנפצע, כשיר למשחק הערב והמנג'ר אמר לאתר הרשמי של ליברפול: "פרננדו בסדר, הוא צריך להיזהר מעימותים מיותרים ולדאוג לעצמו".

 בניטז הוסיף לגבי מצבת הפצועים: "אינסואה פצוע אך ייעדר גם כך בשל השעיה. פאביו אורליו, מרטין קלי ומרטין סקרטל ייעדרו". גם ראיין באבל, שהורחק בשבוע שעבר, לא יעמוד לרשות ליברפול.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק