דרוגבה פרש מנבחרת חוף השנהב

כך טוען מאמן̠הנבחרת החדש של חוף השנהב, פרנסואה זאהוי: "נפגשתי עם דרוגבה בלונדון, הוא אמר לי שהוא צריך לנוח ופורש זמנית מנבחרת חוף השנהב". דרוגבה לא הגיב על דברי מאמנו

יום שני 30 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT

לאחר שסוון גורן-אריקסו۟ נכשל עם נבחרת הפילים במונדיאל האחרון, מאמנה החדש של נבחרת חוף השנהב הוא המאמן הצעיר בן ה-48, פרנסואה זאהוי. האחרון אולי חשב כי בחוד ההתקפה יהיו לו חיים קלים עם דידייה דרוגבה, אולם כעת הוא סיפר כי גם שם הוא צפוי להיתקל בקשיים.

נבחרת חוף השנהב תפגוש במשחקי אליפות אפריקה את נבחרת רואנדה, ומאמנה החדש של נבחרת הפילים הגיע ללונדון כדי להיפגש עם הכוכב, דידייה דרוגבה, אולם מלך השערים של הפרמיירליג בעונה שעברה דחה את האפשרות כי יגיע למשחק, כך על-פי זאהוי.

המאמן סיפר לתקשורת המקומית על פגיөתו עם דרוגבה: "נפגשתי עם דידייה בלונדון. הוא סיפר לי שהוא מאוד עייף ושהוא רוצה לקחת הפסקה מנבחרת חוף השנהב לזמן מה. דרוגבה הוא אחד השחקנים הטובים בעולם והוא חשוב לנבחרת ברמה שאי אפשר לתאר, אבל עליי לכבד את החלטתו. ניתן לו את הזמן להתאושש מנטלית ופיזיӪ ונתפלל שיום אחד הוא ישוב לשחק בנבחרת".

למרות זאת, ישנים דיווחים רבים כי דרוגבה מסרב לעת עתה להשתתף במשחקי הנבחרת לאור הביקורת שמופנית כלפיו מצד ההתאחדות המקומית והתקשורת במהלך שהותו עם הנבחרת. החלוץ עצמו מסרב להגיב ולא התייחס כלל לעניין.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק