3 המלצות WINNER לשישי

הפועל אשקלון חייבת לנצח בבת ים את מכבי המקומית כדי לשחק בפלייאוף העליון. על משחק זה ועל עוד שני משחקים באירופה בהמלצות ה-WINNER שלנו ליום שישי

יום שישי 09 אפריל 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER .
 
משחק מספר 4: מכבי בת ים – הפועל אשקלון: סביר מאוד להניח שאם היו פותחים את הליגה הלאומית בימים אלו, אשקלון הייתה העולה הוודאית והבטוחה לליגת העל, כושר מצוין הכולל שלושה ניצחונות רצופים, שהאחרון בניהם היה 0:5 מול ביתר שמשון הראה שלמארחים מבת ים יש הרבה סיבות לחשוש. בת ים היא ללא ספק אחת מהפתעות העונה והעובדה שהיא נמצאת רק במרחק של שלוש נקודות מהמקום השני, בהחלט מעידה על כך.  לאחרונה חניכיו של דורון ממן די איבדו מהיציבות שאפיינה אותם בתחילת העונה, ואפשר לראות זאת בהפסד 1:0 מול מכבי ב"ש מהתחתית במחזור הקודם. למרות שלבת ים יש הרבה יותר מה להפסיד במשחק, אשקלון תמשיך בתנופה המצוינת ותפתיע בחוץ. ההימור: 2 (יחס 2.35)
  
משחק מספר 11: באסטיה – אנז'ר: משחק קצוות בין נועלת הטבלה באסטיה, שהחלה במרוץ התאוששות מטורף, לבין אנז'ר במקום החמישי, הרחוקה רק 3 נקודות ממץ במקום השלישי המוביל למבחנים. משהו טוב עובר על באסטיה  לאחרונה, ובארבעת המשחקים האחרונים היא ניצחה בשלושה מתוכם, כשהניצחון הגדול מכולם היה 0:3 מול ארלס מהמקום הרביעי, למרות ההתאוששות והתקופה המדהימה, היא עדיין במקום האחרון ויש לה עוד הרבה עבודה כדי לטפס מעל הקו האדום. אנז'ר חזרה לנצח במחזור האחרון, לאחר שלושה מחזורים נטולי ניצחון והיא שוב רואה מקרוב את המקום השלישי הנחשק. למרות שבאסטיה בתקופה מצוינת, אנז'ר קבוצה הרבה יותר טובה והיחס הגבוה עליה מאוד קורץ. ההימור: 2 (יחס 2.90)


משחק מספר 20: טור – קון: מפגש בין שתי קבוצות שלמעשה סיימו את העונה, אך כל קבוצה בכלל סיבות אחרות. טור במקום התשיעי, לא קרובה לקרבות התחתית וגם די רחוקה מהמקום השלישי המוביל למבחנים. קון לעומתה סיימה את העונה מסיבות הרבה יותר משמחות, מקום ראשון מובטח, עלייה קלילה לליגה הראשונה, ופער של 7 נקודות מברסט במקום השני. למרות העלייה המובטחת האורחים לא מורידים רגל מהגז בשום משחק, וניתן לראות זאת גם בעשרת הנקודות שהיא השיגה בארבעת המחזורים האחרונים. גם במשחק הזה קון תנצח ותעשה עוד צעד קטן לליגה הראשונה. ההימור: 2 (יחס 2.15)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק