הוצתו המשרדים באיצטדיון טדי

ןנהל איצטדיון טדי, יעקב מלול הגיע היום למשרדיו ונחרד לראות אותם עולים באש. צוות של מכבי אש השתלטו על השריפה, אך נזק רב נגרם. החשש: ההצתה היא חלק מהמאבק בין חלק מאוהדי הקבוצה לאיציק קורנפיין

יום שלישי 31 אוגוסט 2010
שלמה חסיד
האם המלחמה בין אוהדי בית"ר ירושלים לאיציק קורנפיין והנהלת בית"ר עולה שלב? ייתכן מאוד שכן. כבכל יום, הגיע הבוקר מנהל איצטדיון טדי, יעקב מלול למשרדיו באיצטדיון והופתע לגלות שהמשרדים עולים באש.

מלול הזמין צוות של מכבי אש שהשתלטו על השריפה וכעת בבית"ר מ۠סים להבין האם ההצתה היתה מכוונת ועל ידי מי. כזכור, במשחק ביום ראשון בו אירחה בית"ר את מכבי ת"א, פרצה תיגרה בין אוהדים, המשתייכים לאירגון "לה פאמיליה" ואשר מתנגדים לאיציק קורנפיין לבין אוהדים שתומכים ביו"ר.

לאוהדי۝ מאירגון "הלה פאמילייה" יש טענות רבות כנגד קורנפיין, עימו הם התעמתו גם במשחק הנוער של הקבוצה מול ראשון והאשימו אותו בהאשמות רבות ומשונות.

אין עדיין כל הוכחה שלאירגון זה יש קשר, אך אחד מאוהדי האירגון אמר היום ל-telesport: "הנהלתĠבית"ר והיו"ר איציק קורנפיין מרחיקים את הקבוצה מהאוהדים, לא ברור לאן קורנפיין מושך עם כל העיסקאות האלה אבל מראש אנחנו מתנגדים למעבר של תמוז להפועל ת"א, אבל מצפצפים עלינו"

גורם בהנהלה הגיב לטענות אוהדי בית"ר: "̻כל מי שראה את הקבוצה ראה שהיא צריכה חיזוק, טוטו תמוז יהיה שחקן חופשי בתום העונה והיה הולך בחינם. הוא נמכר ב-400 אלף דולר והכסף יילך לחיזוק הקבוצה"

תגובות

טלספורט בפייסבוק