קללת חלוצים: בנדטנר ייעדר חודשיים

אחרי שנודע לארסנל על-ידי ההתאחדות ההולנדית כי רובין ואן-פרסי ייעדר בשבועות הקרובים, התבשרו התותחנים כי גם ניקלאס בנדטנר יחמיץ לפחות את החודשיים הקרובים, פציעה הקשורה לתאונת הדרכים שעבר בשנה שעברה

יום רביעי 01 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
<Ű>כבר במשחקי המונדיאל בדרום אפריקה נפצע ניקלאס בנדטנר, חלוץ נבחרת דנמרק, והדאיג את ראשי התותחנים לגבי מצבו. בנדטנר היה לאחרונה קרוב לכשירות מלאה ודווקא אז החל להתלונן על כאבים בברכיים, זכר לתאונת הדרכים ממנה ניצל בשנה שעברה.

אז אחרי שעבר ېת הפציעה במפשעה זכר למשחקי המונדיאל, בבדיקות האחרונות התגלה כי החלוץ ייצטרך לחכות עם החזרה למגרשים לפחות חודשיים בעקבות הכאבים בברכיו. כאמור, על-פי ההערכות המוקדמות של הצוות הרפואי הכאבים בברכיים של החלוץ הם הודות לתאונת הדרכים בשנה שעברה, ממנה החלוץ ניצל בנס. בנדטנר לא יוכל לשוב למגרשים לפני חודש נובמבר וייתכן אף כי רק בשנת 2011.

בנוסף למשחקיה של ארסנל בליגת הפרמיירליג ובליגת האלופות, בנדטנר יחמיץ את משחקי פתיחת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה 2012 עם נבחרתו, כשדנמרק תפגוש את איסלנד כבר עתה, ובחודש אוקטובר את נבחרות פורטוגל וקפריסין.

פציעתו של בנדטנר מותירה חלל גדול בחוד ההתקפה של ארסן ונגר, לאחר שגם רובין ואן פרסי נפצע במשחק הליגה בשבוע שעבר ולאחר שנבדק השבוע על-ידי הצוות הרפואי של נבחרת הולנד, אובחן החלוץ כי עליו לנוח מפעילות בשבועות הקרובים. מי שיתפוס את מקומם בהרכב של ארסן ונגר הוא חלוץ הרכש, מרואן צ'מאח.

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק