בשביל אליפות צריך לנצח

בבית"ר ירושלים היו מאוד מרוצים בסיום הניצחון 0:2 על אשדוד. מזרחי: עברנו שבוע לא קל. אני שמח שהצלחנו להעלות חיוך. חזן: נתנו היום יראת כבוד לבית"ר. קשר מסאו פאולו יגיע

שבת 27 ינואר 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה
בבית"ר ירושלים היו מאוד מרוצים בסיום משחק הניצחון 0:2 על אשדוד, שסייע להם להגדיל את הפער בצמרת מהפועל ואשדוד לחמש נקודות.

ז'וז'ה ראמליו, בן 26 קשרה של סאו פאולו ינחת מחר בנתב"ג. בית"ר תרצה להשאיל אותו עד סוף העונה עם אופציה לעונה נוספת.ז'ואו פינטו שוחרר הערב באופן סופי מהקבוצה.

יוסי מזרחי: "עברנו שבוע לא קל אחרי ההפסד להרצליה והיה חשוב מאוד לנצח את המשחק הזה. זה חשוב מאוד כי פתחנו גם פער מאשדוד, שכולם ראו שהיא קבוצה מצויינת שקשה לשחק נגדה. אני שמח שהצלחנו להעלות חיוך".

בשביל לקחת אליפות צריך לנצח ולא לחכות למעידות של קבוצות אחרות. אני מרוצה משוונק שבתור משחק ראשון הוא היה מצויין. אנחנו רוצים לצרף עוד קשר ואני היום אדע תשובה סופית לגבי זה".

אלון חזן: "נתנו היום יראת כבוד לבית"ר. עשינו היום שגיאה תורנית וחבל כי מפסידים ככה משחקים. במחצית הראשונה שיחקנו רע ובמחצית השנייה היינו קצת יותר טובים, אבל כאמור היכולת הייתה לא טובה ולא הגיעו לנו נקודות היום.

יש לנו מה לשנות ויש עוד דרך ארוכה. צריך לגלות מנטליות ואחריות ואנחנו נתכונן לקראת המשחק הבא".

טוטו תמוז, שנבחר לשחקן המצטיין: "לאחר השבוע המאכזב שעבר עלינו שיחקנו טוב וחזרנו מפוקסים ואני שמח על כך. אני שמח שכולם תומכים בי בעניין האזרחות ואני אהיה חלק ממדינת ישראל".


צילום: בית"ר נט
.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק