פרוייקט הנוער בפת יוצא לדרך

איגוד אוהדי הפועל פ"ת, פותח מחר את פרוייקט הנוער, שמטרתו לחזק את הקשר עם המועדון ומורשתו המפוארת והעצמה אישית וקבוצתית. על הפרק: סיפורי מורשת עם אלי מחפוד ומוטי קקון ומפגש עם היסטוריון הקבוצה - ניסים קלדרון

יום שני 12 אפריל 2010
אסף בילגורי
 איגוד האוהדים של הפועל פ"ת, שקרם עור וגידים בשנה האחרונה ועשה כבר את צעדיו הראשונים עם פעולות כמו החתמת עצומת "ראש הזהב" לקריאת האיצטדיון העירוני החדש ע"ש נחום סטלמך והקמתה המחודשת של קבוצת הכדוריד של המועדון, החל בקמפיין חדש - פרוייקט הנוער.

מטרת הפרוייקט, שייפתח כבר ביום שלישי הקרוב היא לחזק את הקשר עם המועדון ומורשתו המפוארת, להקנות הרגלים ספורטיביים ואישיים נכונים והעצמה אישית וקבוצתית.

במסגרת הפרוייקט ייערכו שישה מפגשים, שייכללו בין היתר סיפורי מורשת עם אלי מחפוד, מאמן הקבוצה ומוטי קקון, חלוץ העבר. שיחה עם היסטוריון הקבוצה, ניסים קלדרון על מורשת הקבוצה, העצמה אישית עם מאמן בכיר להעצמה עסקית ואישית וכו'.

הקבוצה שנבחרה להשתתף בסדנא היא קבוצה ילדים ג' ומאמנה אורן קריספין. בפרוייקט ייטלו חלק גם הנהלת מחלקת הנוער, גל חצור מבעלי הקבוצה, ארגון היציע ובהנחייתה של מאיה אילוז בל - מנחת קבוצות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק