המשחק מול מונטנגרו בבלומפילד או רג

ביום שלישי משחק ההכרעה של הנבחרת הצעירה מול מונטנגרו. המאמן גיא לוזון על הניצחון בשבדיז: זה ניצחון של מאני- טיים. ידענו להגיע למשחק חוץ קשה ולנצח. אבי לוזון: נעביר את המשחק לאצטדיון גדול יותר

יום שישי 03 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

הניצחון המזהיר של נבחרת ישראל על שבדיה 1:2 החזיר את ישראל בענק לתמונת הפליۙאוף, על העפלה ליורו 2011, טורניר שיערך בשנה הבאה בדנמרק. 

ישראל תתמודד ביום שלישי הקרוב מול מונטנגרו במשחק אותו היא חייבת לנצח כדי להעפיל למשחקי הפלייאוף מהמקום השני. הבעיה: גם למונטנגרו יש סיכוי להעפיל לפלייאוף מהמקום השני. ניצחון של מוߠטנגרו יבטיח להם את הכרטיס. גם תיקו עשוי להספיק לאורחים. למונטנגרו וישראל 13 נקודות משבעה משחקים, אך לישראל הפרש שערים נחות יותר. שבדיה עם 16 נקודות תצא למשחק חוץ קל מול בולגריה.

המשחק מול מונטנגרו, אמור היה להיערך באצטדיון בראשון לציון, אך כבר עתה ברור שהוא יועתק לאצטדיון בלומפילד או לאצטדיון רמת גן. יש לציין כי רק ארבע מבין עשר הסגניות הטובות יעפילו למשחקי הפלייאוף, אך 16 נקודות אמורות להספיק לישראל.

מאמן הנבחרת, גיא לוזון, תיאר לאתר ההתאחדות את התחושות: " ז۔ ניצחון חשוב ומשמעותי מאוד עבורנו, זה ניצחון של מאני- טיים. ידענו להגיע למשחק חוץ קשה, משחק של מאני טיים, לבוא ולנצח. זה לא היה משחק פשוט, לא מקצועית ובודאי לא מנטלית, אבל השחקנים עשו עבודה נהדרת".

לוזון התייחס למשחק מול מונטנגרו ולחשיבותו של הקהל: " אנחנו חייבים להישאר צנועים ולבוא דרוכים למשחק מול מונטנגרו,כשברור לנו שרק ניצחון ישאיר לנו סיכוי לעלות ליורו. נבוא בכל הכוח לנצח, ואנחנו נהיה חייבים גם את התמיכה של הקהל במשחק הזה, כי כל פרט קטן במשחק הזה יהיה חשוב".

 אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, ספג הרבה ביקורות על מינויו של אחיינו גיא לוזון לתפקיד המאמן של הנבחרת הצעירה, אולם הערב לוזון קיבל הזדמנות לחייך, אחרי ההישג המדהים של לוזון הצעיר עם הנבחרת הצעירה.

אבי לוזון אמר ל-TELESPOɒT: "אני בהחלט מאושר על הניצחון, זה הישג יפה כשלעצמו, עכשיו צריך להשלים את העבודה ולעלות ליורו. אני מקווה ומאמין שכך יהיה".

לוזון גם התייחס לשאלה היכן יערך המשחק המכריע מול מונטנגרו ביום ג': "או בבלומפילד או באיצטדיון רמת גן, זה עדיין לא נקבע סופית".
     

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק