מסי: פברגאס יחזור לברצלונה

כוכב ברצלונה ליונל מסי, מצפה מססק פברגאס שגדל איתו בקבוצת הילדים של המועדון, לחזור לקבוצת נעוריו. מסי: "הלב שלו עם ארסנל, אבל ברצלונה בדם שלו"

יום רביעי 14 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 ליונל מסי, הכוכב הגדול של ברצלונה ושל הכדורגל העולמי, מצפה שססק פברגאס כוכבה של ארסנל, יעזוב את לונדון ויחזור ללבוש את המדים של הקבוצה בה גדל. מסי ופברגאס היו חברים באקדמיית הכדורגל של ברצלונה, לפני שספרדי עזב ללונדון בשנת 2003.

בראיון ל"דיילי טלגרף" האנגלי, אמר מסי: "לססק יש מקום בליבו לארסנל, אבל ברצלונה נמצאת בדם שלו. הוא ירצה לזכות בתארים החשובים ביותר בכדורגל ואני מצפה ממנו לעשות זאת בברצלונה".

לפברגאס יש חוזה אצל התותחנים עד שנת 2014 ובמספר הזדמנויות בעבר הוא קשר את עתידו לקבוצה הלונדונית. למרות זאת שמו נקשר באופן תמידי לברצלונה, אליה הוא הצטרף כשהיה בן 10 בלבד.

"אני לא ממש יודע מתי זה יקרה, אבל אני מצפה ממנו לשחק איתי שוב בברצלונה בשלב מסוים", אמר מסי. "אני יודע שלססק יש קשר של אב ובן עם ארסן ונגר ואני יודע שיש לו גם קשר מיוחד עם האוהדים של ארסנל. אבל ברצלונה זאת העיר שלו ומועדון הכדורגל של ברצלונה זה המשפחה שלו. יש מעט שחקנים שיכולים לשפר את הקבוצה שיש לנו כאן וססק הוא אחד מהם".

לסיום מסי נשאל אם הוא חושב שהוא ישחק בליגה האנגלית יום אחד? "כבר אמרתי שאני רוצה להישאר בברצלונה כל חיי. אני אהיה כאן כל עוד הם ירצו אותי. אני חייב לברצלונה יותר מההזדמנות לשחק במועדון, אני חייב להם על כך שהם שינו את חיי".

צילום: Gettyimages

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק