עתידו של בניטז בליברפול בספק

למרות מצבה העגום של ליברפול העונה, לפחות במסגרת הליגה, עתידו של הספרדי באנפילד בספק דווקא בעקבות חוזה ארוך הטווח עליו הוא חתום והעלויות הכרוכות בכך. סקרטל ישוב לאימונים בשבוע הבא

יום חמישי 15 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

רפאל בניטז, המנג'ר הספרדי של ליברפול, ידע ימים יפים יותר באנפילד אבל את העונה הזו הוא ואוהדי הקבוצה ב"קופ" בוודאי ירצו לשכוח. למרות העפלה לחצי גמר הליגה האירופית, הקבוצה נחלה כישלון חרוץ בליגת האלופות ועל-פי מיקומה כיום בליגה האנגלית היא צפויה אף שלא לשוב אל הליגה הטובה בעולם בעונה הבאה.

ולמרות זאת, עתידו של בניטז בליברפול בספק דווקא בגלל חוזהו היקר וארוך הטווח. הספרדי חתם בשנה שעברה על חוזה חדש עד לסיום עונת 2014 ובשל מצבה הכלכלי של ליברפול ייתכן כי הקבוצה לא תוכל להרשות לעצמה לעמוד בהתחייבות שכזו.

סוכנו של בניטז אף טוען כי ישנו רוכש פוטנציאלי למועדון, משקיע סיני, אשר מעוניין לרכוש את הקבוצה אם בניטז יישאר בה: "הכוונה של בניטז היא להישאר בליברפול עד תום החוזה בקיץ 2014 אבל זהו נכון שמצבה הכלכלי של ליברפול משאיר עתיד מעורפל. לסינים יש אינטרס לרכוש את המועדון והם כבר קראו לבניטז לשיחה בה הוא שמע כי אם המהלך ייצא אל הפועל הוא יישאר המאמן".

רפאל בניטז הוא המועמד המוביל למשרת מאמן ה"גברת הזקנה", יובנטוס, שכבר מחודש ינואר מחזרת אחריו וצפויה לפתוח את העונה הבאה עם מאמן חדש.

מרטין סקרטל צפוי לשוב לאימונים בשבוע הבא

הבלם הסלובקי שהגיע לליברפול לפני כשנתיים, מרטין סקרטל, נפצע במהלך משחק הליגה האירופית מול אוניראה של רוני לוי בסוף חודש פברואר ומאז נעדר מהמגרשים. הסלובקי ערך היום בדיקות בהן נראתה התקדמות משמעותית בהחלמתו והוא ישוב לאימונים, ככל הנראה, כבר בשבוע הבא.

סקרטל אמר היום: "ערכתי היום צילום נוסף כדי שהרופאים יוכלו לאשר באופן סופי שהכל בסדר. הם היו מרוצים מתוצאות הבדיקה, אני מקווה שאוכל לחזור להתאמן עם כדור בשבוע הבא".

אחרי ניצחונה של טוטנהאם אתמול בדרבי מול ארסנל, ליברפול עדיין נאבקת מול התרנגולים ומול מנצ'סטר סיטי על המקום הרביעי המוביל למוקדמות ליגת האלופות. סקרטל בהחלט יכול להועיל לקבוצה, שגם מתוכננת לחצי גמר הליגה האירופית מול אתלטיקו מדריד.

 צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק