5 המלצות WINNER ליום שישי

הליגה הלאומית, הליגת הצרפתית השנייה וכמובן הליגה האיטלקית בהמלצות היומיות שלנו למשחקי ה-WINNER. הערכות אצלנו כאן והתוצאות בערב

יום שישי 16 אפריל 2010
מור רכס

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER .

 משחק מספר 2: הכח עמידר רמת גן – הפועל ירושלים: רק במחזור האחרון נפגשו הקבוצות למשחק דרמטי שהוכרע בדקה ה 87 מרגליו של עומר רפס לאחר שי"ם חזרה למשחק דקה לפני כן מרגליו של גיא עובדיה שהספיק להשוות ל 2:2 . הכח בתקופה מצוינת, ומסע ההתאוששות שלה עד עכשיו כולל אחד עשרה משחקים ללא הפסד, שמתוך ששת משחקיה האחרונים היא ניצחה בחמישה וסיימה פעם אחת בתיקו מול כפר סבא מהצמרת. אם הקיזוז תפס את הכח בתקופה מצוינת, האדומים מירושלים מגיעים בכושר איום בדיוק כפי שנראית העונה שלהם. לא פחות משבע עשרה משחקים עברו מאז הניצחון האחרון של האדומים, ובדיוק שהגיע הפסד מספר 4 ברציפות בשבוע שעבר לאותה הכח, הגיע הקיזוז ולפתע הפער הצטמצם רק ל 5 נקודות, כך שמבחינת ירושלים למרות שהעונה הייתה נראית אבודה לגמרי, יש עוד תקווה. חניכיו של יהודה זגורי יחזרו עם נקודה לירושלים ואולי יתחילו את מסע החזרה מהקו האדום. ההימור: X ( יחס 3.20)    

משחק מספר 9 : קובלנץ – קרלסרוהה: המקומיים מגיעים מהמקום השבע עשרה והלפני אחרון, והם יודעים שהפסד מול קרלסרוהה שכבר סיימה למעשה את העונה, יחרוץ את גורלם. קובלנץ הפסידה בביתה רק פעם אחת בחמשת משחקי הבית האחרונים, מתוכם ניצחה בשלושה וסיימה פעם אחת בתיקו. קרלסרוהה במקום השניים עשר  מגיעה במרחק של 10 נקודות מהקו האדום, וניצחון חוץ בודד מתוך ששת משחקי החוץ האחרונים. הנקודות הרבה יותר קריטיות למאבק ההישרדות של קובלנץ שגם תנצח במשחק. ההימור: 1 ( יחס 2.05)

משחק מספר 12: ברסט – באסטיה: משחק בין ברסט, השנייה בטבלה שכבר הבטיחה את עלייתה לליגה הראשונה, מול באסטיה מהמקום העשרים והאחרון, כך לכאורה אמור להיות אחד הבאנקרים הגדולים השבוע, אך הקבוצה האורחת נמצאת בתקופה פשוט אדירה הכוללת שלושה ניצחונות רצופים שקירבו עד כדי שתי נקודות מהקו האדום. ברסט שכאמור הבטיחה את עלייתה ביחד עם קאן לליגה הראשונה ומאז די הורידה הילוך ,ההוכחה לכך היא שלושת ההפסדים בחמשת משחקיה האחרונים. למרות שלא פחות משמונה עשר מקומות מפרידים בין הקבוצות באסטיה תנצח ותמשיך את מסע ההישרדות המטורף שלה. ההימור: 2 (יחס 3.10)

משחק מספר 13: ואן – איסטרס: משחק על שש נקודות שגם יכול להיות משחק ההזדמנות האחרונה עבור שתי הקבוצות. ואן המארחת במקום התשע עשרה מתחת לקו האדום, והיא נמצאת בתקופה איומה עם ארבעה הפסדים רצופים שלא מבשרים טובות מבחינתה. האורחים מאיסטרס רק שני מקומות מעליה אך מה שחשוב מבחינתם הוא שכרגע הם מעל הקו האדום, והפסד חוץ יוריד אותם מיידית לאזור המסוכן. איסטרס תנחיל לואן את הפסדם החמישי ברציפות ותקרב אותם עוד צעד לעבר הליגה השלישית. ההימור: 2 ( יחס 2.90)

משחק מספר 23 : אינטר – יובנטוס(1+): משחק שלאורך כל השנים היה זוכה בקלות לתואר " משחק העונה" אך העונה הגברת הזקנה נראית כמו צל של עצמה, ומול אינטר החזקה בחוץ נראה כי מדובר בקרב אבוד מראש. "הנראזורי" שחזרו השבוע מפירנצה  עם ניצחון חוץ חשוב מאוד במסגרת הגביע מול פיורנטינה, הראו לכולנו שהם לא מתכוונים לוותר על שום תואר העונה. חניכיו של מוריניו עדיין לא הפסידו ב"סאן סירו" העונה, ומתוך שש עשרה משחקים הם ניצחו בשניים עשר וסיימו עוד ארבעה בתיקו. יובה במקום השישי עדיין בתמונת ליגת האלופות והיא רחוקה רק 3 נקודות מפלארמו במקום הרביעי, אך יכולת החוץ שלה במשחקים האחרונים לא מבשרת טובות, לאחר שהפסידה בכל שלושת משחקי החוץ האחרונים, כשההפסד האחרון היה ה 3:0 המשפיל מול אודינזה "בקומונלה". משחק שכזה למרות הבדלי הרמות המהותיים העונה, תמיד מותח ומרתק ואומנם אינטר תנצח בו אך בהפרש של שער בודד. ההימור: X  ( יחס 3.15)

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק