ונגר מזהיר את פברגאס: אל תעבור לברצלונה

מנג'ר ארסנל ארסן ונגר, מזהיר את הקפטן שלו ססק פברגאס לא לעבור לאלופת אירופה ברצלונה. לטענת ונגר מעבר מארסנל לברצלונה הוא "צעד אחורה" עבור השחקן

יום שישי 16 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 באנגליה ממשיכים לפמפם את השמועות על מעבר אפשרי של כוכב ארסנל ססק פברגאס, למועדון נעוריו ברצלונה, כבר בקיץ הקרוב. המנג'ר של פברגאס בארסנל ארסן ונגר, הזהיר היום את הקפטן הספרדי שלו ממעבר אפשרי לקבוצה הקטלונית.

"אני לא רואה שמישהו עם יצר תחרותי ירצה לעבור מהליגה האנגלית לזו הספרדית", אמר ונגר. "בספרד יש רק שתי קבוצות טובות. הקבוצה שממוקמת במקום השלישי בליגה הספרדית רחוקה 27 נקודות מהמוליכה".

ונגר גם התייחס למצב הכלכלי בליגה הספרדית: "בשבוע הבא שחקני הליגה הספרדית מתכננים לשבות בגלל שהם לא מקבלים משכורות בזמן. זאת ליגה שמצויה בחוסר סדר מוחלט".

ונגר דיבר במסיבת העיתונאים לקראת משחק הליגה של ארסנל ביום ראשון בוויגאן והאשים את העיתונאים ב"בלאגן" סביב עתידו של פברגאס: "בכל מסיבת עיתונאים אתם שואלים אותי אם פברגאס יישאר או יעזוב. לדעתי זה בכלל לא רציני לשאול על זה. לשחקן יש חוזה בקבוצה ואנחנו לא מתכוונים למכור אותו. אם הוא היה שחקן חופשי זה היה משהו אחר. למה אני תמיד צריך לענות על אותם שאלות? כל שבוע אותן שאלות לגבי פברגאס. למה? אני לא מבין למה?".

ונגר גם דחה טענות לפיהם נציגים מארסנל וברצלונה ערכו פגישות סודיות, ערב משחקן של שתי הקבוצות ברבע גמר ליגת האלופות.

"לא היינו במגעים עם ברצלונה", אמר המנג'ר הצרפתי. "הייתה ארוחת ערב רשמית לפני המשחק, אבל לא הייתה שום פגישה סודית".

לסיכום אמר ונגר: "אני לא רוצה למכור אף אחד מהשחקנים שלי. אנחנו רוצים להשאיר את הקבוצה יחד. השחקנים שכאן הם תחת חוזה וקבוצות שמעוניינות בשחקן שלנו צריכות לפנות אלינו ישירות. אני לא מבין את הקמפיין הבלתי נגמר להעביר שחקנים מאנגליה לספרד".

צילום:  Gettyimages

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק