אליהו: חשוב שיהיה ציביון ישראלי במכבי

שחקני נבחרת ישראל הצטרפו לאימוניה של מכבי ת"א. ליאור אליהו, שחזר מספרד היה הפנים הבולטות: "זה מרגש מאוד לחזור לפה. זה גם מה שהקהל רצה". גיא פניני: "יש לי עדיין חוב של אליפות מהעונה שעברה"

יום שלישי 07 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 מכבי ת"א החדשה ממשיכה להתגבש, והבוקר (שלישי) הצטרפו גם שחקני נבחרת ישראל למעגל האימונים. בין הפנים החדשות באימון היה  אפשר למצוא את ליאור אליהו וטל בורשטיין, כשגם גיא פניני ויניב גרין הגיעו למסלול האתלטיۧה ולפני שנכנסו לעניינים, התפנו לדבר עם כלי התקשורת.

הפורוורד גיא פניני פותח עונה שניה במועדון: "מרגש מאוד לפתוח עונה. כמו תמיד, יש ציפיות גבוהות מאוד. יש לי עדיין חוב של אליפות מהשנה שעברה ואניĠמקווה שהשנה הזו נצליח לסגור את החוב הזה ולהשיב את האליפות לאוהדים וגם לקבוצה שרוצה ליהנות ממנה".

הפנים הכי מעניינות היו של ליאור אליהו, שחזר מקאחה לאבורל ואמר באימון: "אני חלק מקבוצה, גדול יותר או קטן יותר נראה במהלך העונה, ומה שתמיߓ אמרתי לאורך הקריירה זה שאני לא מגיע בשבילי אלא בשביל הקבוצה. נראה איך העונה תתגלגל ואיזה תפקיד אשחק. החזרנו את הצביון הישראלי לקבוצה, זה מה שהקהל רוצה לראות, ונקווה שזה יוכיח את עצמו". 

יניב גרין: "ממש הבאנו את הנבחרת איתנו עם המומנטום החיובי. אני לא יודע אם זה פיצוי או לא לעונה שעברה, אבל אני מקווה שזה יצליח. לגבי באופן אישי, נראה איך העונה תתפתח. זו קבוצה חדשה, אלחם באימונים ויהיה בסדר", הוסיף גרין, שהחמיא ۜחברו החדש לקו הקדמי הצהוב: "שחורציניטיס הוא תוספת טובה וגדולה תרתי משמע - ראיתם אותו באליפות העולם. הוא יוסיף הרבה כח בהתקפה".

צילום: MACCABIFANS.CO.IL

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק